Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék hinni magamban?

Hogy tudnék hinni magamban?

Figyelt kérdés
nagyon negatívan ítélem meg magam, úgy érzem hiába minden igyekezetem úgy is ugyan arra a szar sorsa jutok mint a szerencsétlen apám (akit gyűlölök). Mindenkit jobbnak látok magamnál, okosabbnak. Hiába tanulok úgy érzem buta vagyok. Nincs semmi bátorságom, semmi önbizalmam, egyszerűen nem hiszek magamban, hogy képes vagyok bizonyos dolgokra. De hinni szeretnék, de nem tudom, hogy !!!
2013. dec. 7. 20:14
 1/7 anonim válasza:
nehéz elhinni hogy ezt nem én írtam, teljesen így vagyok én is ezzel, és semmi ötletem nincs, de ha találsz megoldást akkor légyszi jelezd!
2013. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nagyon mondtak nekem olyat eddigi életem során, hogy "megtudod" csinálni. Az elmúlt héten történt 2 ilyen alkalom és nagyon furcsán éreztem magam miatta. Nem tudom eldönteni komolyan gondolták e, vagy csak azért mondták hogy ne legyek szomorú.
2013. dec. 7. 20:21
 3/7 A kérdező kommentje:
remélem együtt találunk megoldást itt az oldalon, de lehet a megoldást magunkban kellene keresni/megtalálni...
2013. dec. 7. 20:23
 4/7 anonim válasza:
lehet hogy ott kéne, nekem sokat mondják, hogy menni fog, meg tudom csinálni, de ezt is elnyomom azzal, hogy nem ismernek, vagy félreismertek...
2013. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
...mi teheti az embert ilyenné amilyenek mi is vagyunk... :S
2013. dec. 7. 20:35
 6/7 anonim válasza:
nemtudom, én a szeretethiányra fogom a dolgot
2013. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát abból nekem se sok jutott így visszagondolva. Bár nem tudom a barátaim amikor voltak (már szerintem nincsenek) mindig is szerettek, de nekem más szeretettre lenne szükségem, olyan pedig sosem volt.
2013. dec. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!