Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor túlsúlyos voltam...

Amikor túlsúlyos voltam mindenki piszkált a kövérségemmel. Most lefogytam, és kutya se szól semmit. Miért?

Figyelt kérdés

Minden rokon mondta, hogy ne egyek annyit, menjek sportolni, meg minden hülyeséggel betámadtak.

Most lefogytam, és senki nem szól semmi jó szót, semmi gratulációt, semmit!


Minek piszkáltak a kövérséggel, ha most meg semmi gratulációt nem mond egyik se?


2014. márc. 2. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Csak azért fogytál le, mert mások azt mondták, vagy a gratulációk reményében? Ne nevettesd ki magad! Saját magadért tetted, egészségesebben élsz és örülj neki és maradj is így és ne foglalkozz azzal, hogy más mit, vagy mit nem mond.
2014. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Ehhez miért kellene gratulálni? Csak lefogytál, nem a világot váltottad meg.
2014. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Magadért csináltad, nem? Ha csak miattuk, az már régen rossz...
2014. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez mindig így van!!


Én nem lefogytam, hanem sok rossz szokásom mértékét csökkentettem, és folyamatosan csökkentem.

Azért csinálom, hogy jobb ember legyek, ami nekem és mindenkinek, mindenkinek és nekem is jobb. Nem a dicséretekért.

De azért jól esne a dícséret is. Ehhez képest a pozitívumra semmi reakció, de a legkisebb negatívumra igen.


Ne csodálkozz, ha akár 5 kilót is visszaszedsz, már észre fogják venni, de 10 kiló mínuszra semmi reakció....

2014. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha az szúrta a szemüket, hoyg van rajtam 15 kiló felesleg, az már fel se tűnik, ha nincs mi? Nem értem ezt!
2014. márc. 2. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Lefogytál, de attól még ugyanolyan hülye maradtál. Bocs az őszinteségért, de ne foglalkozz mások véleményével. Magadnak akarj megfelelni és ne másnak. Egyébként is abból leszűrhető, hogy nem mondanak már rád semmit, ez azt jelenti, hogy észrevették és irigyek. Amúgy is, aki támad téged az alapból rosszindulatú, tehát nem fog neked gratulálni.
2014. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A negatívat könnyű észrevenni és mondani is.

A másik alázása, bántása, csökkentése... ezzel magukat viszont erősítik.


Nagyon nagy szükség lenne a pozitívumra és nagyon-nagy hatással van a negativizmus is.

Nagy dopping a pozitív, és nagy fegyver a negatív.


Ezzel mindenki így van, csak az irreális, túlontúl optimista, túl nyálas emberképet varázsoló közhelyek nem.

2014. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Most hány kiló vagy? Nem lehet, hogy nem vették észre, hogy lefogytál?
2014. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy irigyek. De ne törődj velük, inkább légy büszke az akaraterődre és a kitartásodra! Meg aztán, kinek kell a gratulációjuk, saját magadnak kell, hogy megfelelj.


Én elhagytam a cukrot, alig eszem fehér lisztet, elkezdtem sportolni és még hülyének is néznek. :D Mondjuk mindig is vékony voltam, de azért gondolok a jövőre is. Minél inkább értetlenkednek, annál eltökéltebb vagyok. :) Fordítsd a hasznodra!

2014. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!