Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne ijedjek...

Mit csináljak, hogy ne ijedjek meg annyira?

Figyelt kérdés
Néha megyek az utcán és az egyik háznál van egy nagy kutya. Tudom, hogy oda fog futni a kerítéshez, és hogy ugatni fog, mégis mindig megiedek tőle. MKid csináljak, hogy ne iedjek meg tőle?

2014. febr. 16. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
menny át az utca másikoldalála......-.-
2014. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Próbáld meg elterelni a figyelmedet és kizárni a zavaró tényezőket. Mondjuk tudom, érdekes, de próbálj meg akkor elmerülni a gondolataidba, vagy netán zenét hallgatni. :)

Vagy próbáld meg máshogy felfogni a dolgokat, mondjuk úgy hogy a kutyák aranyosak, és sokszor nem azért ugatnak mert agresszívak, hanem játszani vagy csak ismerkedni szeretnének, mert kíváncsiak. :D Vagy csak simán megszaglászni az embert. A nagy bulldogok is tudnak kedvesek lenni. :) Fő a pozitív gondolkozás!

2014. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem ugyanez a helyzet idegesíteni szokott, mikor tudom előre, hogy most megyek majd el a nagyhangú kutya előtt. Általában arra szoktam gondolni, hogy neki ez a munkája, és hogy most milyen ügyesen megijesztett engem. De a zene/füldugó nagyon jó ötlet, majd kipróbálom én is.
2014. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!