Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Mit lehet azzal kezdeni, ha rengeteg érzés van bennem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nehéz elviselni - pontosabban annyira nem rossz, csak fárasztó. Nem vagyok szerelmes, nem attól van. Mindent nagyon intenzíven élek meg, érzékeny is vagyok, de nem vagyok mániás depressziós vagy ilyesmi, mert nincs hullámzás, csak olyan, mintha két emberre való lélek lenne bennem. Egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Olyan, mintha állandóan valamilyen nagy történés, fordulat előtt állnék.

2014. márc. 17. 22:33
 1/7 anonim válasza:
Kóstolj bele valamilyen művészeti tevékenységbe. Pl rajzold ki magadból.
2014. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rajz szakon végeztem sok éve, de semmi indíttatás nincs bennem ez irányban. Sosem tudtam semmi érzést 'kirajzolni' magamból.
2014. márc. 17. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Ha valamly kettos jegyben szulettel (ikrek, halak stb) akkor annak a valoszinusege, h folyamatosan igy erezd magad, igen nagy. A felnotteseg egyik bizonyiteka, h az ember a sajat magaban levo ellentmondo erzelmeket kezelni tudja. Vagyis nem egyszeru a feladatatod, egy csapasra megoldani csak lobotomiaval lehetne, de ezt nem javaslom. A koroddal elore haladva ez valamit javulni fog( fiatal felnottkent sokan kuzdenek vele, de aztan a problema intenzitasa rendszerint csokken.) Nyugtasson meg az a tudat, h nem az a bolond, aki hangokat hall, hanem aki hallgat rajuk :DDD!


Be lehet allitani, mint a radion, az erzekenyseg fokat, hogy mire hallgatsz stb. Nyugtasson meg a tudat, h a csavargatni a gombokat meg lehet am tanulni! En evek ota jogazom, tudom a zajt szurni, a kulonbozo helyekrol szarmazo informaciokat sulyozni, csoportositani, es szelektalok is kozuluk. Mindegy, h ez az info a kulvilagbol v a sajat lelkelmbol, fejembol szarmazik-e, igyekszem kezelni. Neked is javaslom, meditacios/relaxacis/stb modszerek kereseset es hasznalatat. Nem azonnal, de szepen lassan kibirhato merteku lesz a sajat erzekenyseged es a tombolo erzelmi kavalkad a fejedben.


Jo munkat.


Udv R.

2014. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves R., de én már nem vagyok fiatal felnőtt, lassan 50 leszek. A horoszkópban sosem hittem, és nem olyan jegyben születtem, amiket írtál.


Ez egyébként az utóbbi években fokozottabb, tehát a kor előrehaladtával nemhogy csökkent, hanem nőtt.


A relaxációba vagy belealszom, vagy elkalandoznak a gondolataim.


Azt szeretném megtudni, hogyan tudnám ki/felhasználni ezt a felfokozottságot.

2014. márc. 18. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo,


persze igy mas a leanyzo fekvese, ha nem 16 eves vagy :)

Az adottsagaidat hasznalni is lehet. Jelzem, a fa, amibe a fejszedet vagtad, nagy, plane, h kifesteni/kirajzolni magadbol nem megy (en egy borzaszto szerencses ember vagyok, mert hala az egnek, en ki tudom kreativkodni magambol a feszko maradekait). Na, ha a szolgalotba akarod allitani ezt az ezen eroid, ahhoz nagyobb tudatossag es jooooval nagyobb talalekonysag kell, mint az atlagnak adatott.


Hu, tobb info kell nekem elsore arrol, h milyen korulmenyek kozott "hatalmasodik el" rajtad az erzelmeid intenzivitasa. Ha helyzetfuggo, akkor egyszerubb dolgunk lenne. Ill. jo lenne azt is tudni, mi kore rendezodnek ezen erzesek, vivnak-e egymassal/ellentmondanak-e egymasnak, v. megiscsak van bennuk valamifajta kozos nevezo.


Ha gondolod, irj privatban.


Udv R.

2014. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves R., hirtelen annyi teendőm lett, hogy mostanában nem fogok ráérni írni. Most nincs időm magammal foglalkozni, és önelemzést tartani. Lehet, hogy ez a megoldás? :)
2014. márc. 21. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo,


szamomra ez is egy megoldas.


Udv R.

2014. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!