Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire viselitek el, ha...

Mennyire viselitek el, ha valaki megvárat titeket?

Figyelt kérdés

Egy fiú váratott meg többször is, úgy, hogy felbuszoztam (egy óra) és lesétáltam a házukig (10 perc). Nem kellett olyan sokat várnom, általában öt, aztán egyik nap már tizenötöt, úgy, hogy hívtam is, de fel se vette. Aztán erre annyi mondott, hogy "szeretem, ha várnak rám". Semmi bocsi, megbánás... Én nagyon rosszul viselem, ha megaláznak, mert bőven volt már benne részem, és számomra a megvárakoztatáa hatalmas tiszteletlenség. Ezután megbeszéltem vele egy találkozót a buszmegbe, és nem mentem fel. Tizenöt perc után hivott, hol vagyok. Mondtam, hogy késik a buszom, tíz perc múlva ott vagyok. Újabb negyed óra eltelt, hív, hogy hol vagyok. És akkor mondtam, hogy bocsi, szeretem, ha várnak rám... Letette a telefont, aztán üzenetben minden szarnak elhordott.


Szerintem megérdemelte, de szeretném megkérdezni tőletek, hogy jól gondolom-e. Már mondtam neki, hogy ne késsen már, ha már a házuk elé is lemegyek... Kilépni az ajtón nem nagy erőfeszítés lenne szerintem... 19L



2014. aug. 5. 01:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Általában öt percet* Talán inkább 10 perceket...
2014. aug. 5. 01:20
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez bunkóság volt tőled. 15 perc késés azért nem a világ vége, és nagyon nem ok arra, hogy így felültesd...
2014. aug. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát soha hasonlót sem csináltam senkivel... De az, hogy én több mint egy órát utazok érte, ő meg nem tud időben kijönni a házuk elé... Aztán annyit tud mondani, hogy "szeretem ha várnak rám"?! Nekem ez így sok volt. :/
2014. aug. 5. 01:31
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Én 1 másodperc késést sem tűrök maximum nagyon nyomós indokkal. Én ha megyek valaki elé inkább 10 perccel korábban megyek mert nem akarom megváratni sztem az tahóság.
2014. aug. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 t_GaRami_a ***** válasza:
88%
Tény, hogy én is és mindenki utálja, ha várakoztatják, de ez bunkóság. Azt kellett volna csinálnod ha még egyszer megvárakoztat, hogy elmész és ez azért kevésbé durva.
2014. aug. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Király vagy, jól tetted. Én se tűröm, ha valaki késik, pláne nem, ha előáll ilyen szöveggel, hogy "szeretem, ha várnak rám".. ott helyben leb@asztam volna. Egyszer-kétszer oké, ha késik valaki és van is oka rá, de ha rendszeresen csinálja vagy ilyen bunkón, akkor teljesen jogosan akad ki az ember.
2014. aug. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Horus magnus est ***** válasza:
68%
jól tetted. Bár jobb lett volna, ha máskor is megvárat, akkor egyszerűen ott hagyod. Amúgy ki ez a fiú? Fontos személy?
2014. aug. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem volt felnőttes viselkedés... De a könyörgés sem segített. Direkt megkértem, hogy időben menjen már ki, úgyis cigizik még olyankor.
2014. aug. 5. 02:08
 9/16 A kérdező kommentje:
Ennél az utolsó találkozásnál már pont ott akartam hagyni, de épp, amikor felálltam a padról, akkor jött ki. Tetszett a srác... :/ Szerettem vele lógni.
2014. aug. 5. 02:10
 10/16 A kérdező kommentje:
És persze most is én érzem magam nyomorultul, nem ő. :D
2014. aug. 5. 02:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!