Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire viselitek el, ha...

Mennyire viselitek el, ha valaki megvárat titeket?

Figyelt kérdés

Egy fiú váratott meg többször is, úgy, hogy felbuszoztam (egy óra) és lesétáltam a házukig (10 perc). Nem kellett olyan sokat várnom, általában öt, aztán egyik nap már tizenötöt, úgy, hogy hívtam is, de fel se vette. Aztán erre annyi mondott, hogy "szeretem, ha várnak rám". Semmi bocsi, megbánás... Én nagyon rosszul viselem, ha megaláznak, mert bőven volt már benne részem, és számomra a megvárakoztatáa hatalmas tiszteletlenség. Ezután megbeszéltem vele egy találkozót a buszmegbe, és nem mentem fel. Tizenöt perc után hivott, hol vagyok. Mondtam, hogy késik a buszom, tíz perc múlva ott vagyok. Újabb negyed óra eltelt, hív, hogy hol vagyok. És akkor mondtam, hogy bocsi, szeretem, ha várnak rám... Letette a telefont, aztán üzenetben minden szarnak elhordott.


Szerintem megérdemelte, de szeretném megkérdezni tőletek, hogy jól gondolom-e. Már mondtam neki, hogy ne késsen már, ha már a házuk elé is lemegyek... Kilépni az ajtón nem nagy erőfeszítés lenne szerintem... 19L



2014. aug. 5. 01:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

bar en se szeretem ha kesnek, mar meg szoktam, 10~15P az semmi.


regen magam is halal komolyan vettem, ma mar csak annyit mondok 830 korul ott leszek, az 8~9 az kesz.

regebben mentem “fontosabb” penzdolog vegett vhova, legalabb 30P el elobb indultam, szoval meg akar MC donalds ba is ehettem volna, De baleset volt elottem, kb 1 ora elment, miutan megkerestem azt a helyet ahol ki lehet menni a szantasra, majd falun att kb ~120 al, de igy is kestem vagy 15P et!

nem kaptam csekket, de vissza gondolva nem erte meg, pedig nem erzem magam hibasnak a gyorshajtas vegett.

akkor ezutan nem jonnel el kovetkezo talira ? :/

2014. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt, zavaró ha késnek, de azért 10-15 perc nem a világvége. 5 perc az kb olyan hogy felöltözök, meg cipőt húzok.


Amúgy meg ha egyszer történik 15 perc késés, abból nem kellett volna ekkora balhét levágni. Lehet épp akadt még kis dolga, vagy épp sz..rni volt, és nem akarta neked így elmondani.


De még ha a felháborodásod jogos is, utána ez a műbalhézás tök felesleges volt. Főleg hogy te beszélsz tiszteletlenségről, de te meg direkt szivatod ezzel, akkor miben vagy jobb?

2014. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%

"Miben vagy jobb?"

Olvasd el még egyszer, ha neked nem egyértelmű, hogy a kérdező nem egy tahó. A gyerek viszont az! Szerintem jól döntöttél. Azt a fiút lehet nem is érdekelted igazán, ha képes erre. És az a negyed óra igen is sok, ha még csak ismerkednek. Meg mellé ez a szöveg.. nagyon gáz a gyerek.

2014. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

Végre egy vidám történet! Gratulálok, kérdező, jót nevettem.

A várakozásról annyit, hogy nem gond, ha tudom az okát, de a fölösleges várakozásokat én sem szeretem.

2014. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

fura, de mióta van egy Szőkereső és egy Angry Birds a telefonomon, azóta egyáltalán nem zavarnak a késő emberek.


Rájöttem, hogy a világot és az embereket nem tudom megváltoztatni, így a saját hozzáállásomat kell.:)


26l

2014. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Na, 11-es, azért az, hogy baleset történik, meg az, hogy a szobájában facebookozik, nem ugyanaz. :D Az elsőt tökéletesen megérteném, a második viszont sértő.


Szerintem sem érdekeltem igazán. Nem csak a késések miatt voltam szomorú, mérges, hanem egyéb dolgai miatt is. :/


Köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 5. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!