Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Buszmegállóban várakozó...

Buszmegállóban várakozó társaság miért szól be egy normál testalkatú (161 cm 49 kg) lánynak, hogy dagi?

Figyelt kérdés
Pár éve anorexiás voltam,de most már úgy ahogy meggyógyultam,de egy ilyen beszólásnak köszönhetően sajnos újrakezdtem a fogyókúrát,nem olyan drasztikusan mint anno.Mi készteti az embereket,hogy daginak nyílvánitsanak,egy olyan lányt,aki normál testalkatú.Mert gondolom ők tökéletesek,mind külsőleg,mind belsőleg.

2014. szept. 16. 20:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
22:07 es.Azért annyira vékonyka nem vagyok.Akkor látszott rajtam,hogy nem vonok meg magamtól semmit,azért is írtam,hogy normál testalkatom van.
2014. szept. 17. 10:12
 12/22 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy talán egy picit lehet ennek alapja,mert egy vékony nőnek nem szólnak be,hogy dagi vagy.
2014. szept. 17. 10:36
 13/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg kb ilyen alkatom van.Talán kisebb combbal ,de körte alkat,ami nem a legjobb,mert ha fogy felülről fogy elöször,és a legvégén alulról: [link]
2014. szept. 17. 10:45
 14/22 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy nem vagy "vékonyka", akkor meg a mérleged a rossz, mert egy 161 centis 49 kilós embert nem lehet dagadtnak nevezni, még egy etióphoz képest sem
2014. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mert unatkoznak. Engem meg gebézni és csontvázazni szoktak (160 cm 40 kg vagyok). Le kell tojni.
2014. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen módon szóltak be? Odamentek teljesen idegenek és: "hé, te aztán dagi vagy!" Vagy hogy? Én is voltam dagadt, most vékony, de sose mondtak ilyet rám a várakozó utasok.


Viszont ha romák voltak, el tudom képzelni. De az ő véleményükre nem lehet adni. Előbb járják ki legalább a 8 általánost, mielőtt osztják az észt. Én multkor Pesten egy lányos barátommal sétáltam, amikor a szembejövő romák leb*ziztak minket, a barátom miatt... Ha én is a te logikád szerint járnék el, akkor legalább az árokba kellett volna löknöm a barátom. :D

2014. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem romák voltak.Mentem,és beszóltak mikor elhaladtam,hogy dagi voltál.Aztán kb még kétszer ezt elismételték.Amúgy sokan nem hinnék,hogy egy csomó embert ezzel egy életre elvághatnak,aki emiatt örökké fogyózni fog.
2014. szept. 21. 10:21
 18/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lehet hogy nem is neked mondták. Az nem lehetséges?:)
2014. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges,mert csak én mentem ott tök egyedül.És mikor mondták,visszanéztem.Szóval tudom,hogy nekem szánták.Amúgy meg van mit fogni rajtam 48-49 kg.osan.
2014. szept. 21. 22:05
 20/22 anonim ***** válasza:
50 kilósan van mit fogni rajtad? :O Az fura... szoktál sportolni? Azt kéne, akkor nem kell fogyózni se, mert amit megeszel, annak a nagy része a sportra megy el, így nem fogsz hízni se, le fogsz fogyni és egyben nagyobb súlyod is lesz, mert szerintem 49 kiló az egy kicsit kevés...
2014. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!