Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Buszmegállóban várakozó...

Buszmegállóban várakozó társaság miért szól be egy normál testalkatú (161 cm 49 kg) lánynak, hogy dagi?

Figyelt kérdés
Pár éve anorexiás voltam,de most már úgy ahogy meggyógyultam,de egy ilyen beszólásnak köszönhetően sajnos újrakezdtem a fogyókúrát,nem olyan drasztikusan mint anno.Mi készteti az embereket,hogy daginak nyílvánitsanak,egy olyan lányt,aki normál testalkatú.Mert gondolom ők tökéletesek,mind külsőleg,mind belsőleg.

2014. szept. 16. 20:51
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igen.Rubint Rékázni szoktam.
2014. szept. 22. 22:48
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát, velem is közölte anno egy srác, ugyanilyen adatokra, h nem vagyok vékony....de amúgy normál alkat voltam én is, hiába a kiló,zsíros lehet az ember nem kövéren is.


De kérdező, te meg szólj vissza nekik valamit, tuti volt ott nálad nagyobb darab, csúnyább, butább, stb.

2015. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!