Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan dolgok amiért...

Vannak olyan dolgok amiért jobb nőnek lenni mint férfinak? Vagy van olyan tulajdonság amit a férfiak "irigyelnek" a nőktől?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 11:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9es: kérdező azzal, hogy válaszoltak arra, hogy miért jobb férfinak lenni, azzal igazából arra is válaszoltak, hogy miért nem jobb nőnek lenni, ergo arra is, hogy nem igen vannak olyan férfiak, illetve kevesebb olyan férfi van, aki arra vágyna, hogy nő legyen, mert alapjáraton rosszabb nőnek lenni pl. a társadalmi szituk miatt, ettől független a női mi voltjának is meg van a maga szépsége, de látod nem igen kapsz olyan válaszokat pasiktól, hogy jobb lenne nőnek lenniük.
2014. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Northern Breakfast

Pont, hogy manapság már egyre kezdenek elnőiesülni a férfiak, és ez engem férfiként elborzaszt.

Aztán a férfiaknál is rengeteg hajstílus van, nézd csak meg a focistákat.

Ha kitalálná valami divatlap, hogy minden férfi meleg aki nem hord szoknyát és akkor sem hordanék. (Ezt nem csak úgy írom, tényleg nem).

Ezek a mai nőies férfiak csak a a 21. század szomorú vívmányai. Jó, hogy lassan már nem Conchita Wurst a férfi minta.

2014. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
12: szerintem a divat követése még nem jelenti azt a férfiak részéről, hogy nők akarnának lenni. Most ez borzaszt el embereket, de régebben is voltak olyan divat követések férfiaknak is, ami akkor meg az borzasztotta el embereket. Pl. a trapéz alakú nadrágok, vagy a szűk nadrágok stb.
2014. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12-es, kezdj valamit a vágyaiddal, fogadd el őket mondjuk.
2014. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#12 Nem tudom, belegondolsz-e, hogy amikor ilyeneket írsz, konkrétan azt mondod: nőnek és nőiesnek lenni degradáló. Nem jó. Ciki. Nem okés.


Másrészről pedig, ott van a kilt.

2014. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
43%
a választás és válogatás "jogát" irigylem tőlük de nagyon!
2014. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

13 - Egy bizonyos szintig még el lehet menni, de kezd sok lenni, hogy egyre több férfi ruhadarab hasonlít a nőkére.

14 - Az a vágyam, hogy ne lássak ilyet az utcán. Valakiben az állatkínzók keltenek ekkora ellenszenvet, bennem pedig az így öltözködő emberek. Sajnálom, hogy ilyen vagyok, de számomra ez sokkal undorítóbb.

15 - "nőnek és nőiesnek lenni degradáló." Egy férfinak igenis az! Miért egy nőnek jó tulajdonság "férfinak és férfiasnak lenni"?

A férfi legyen férfias, a nő legyen nőies, ennyi.

Nyilvánvalóan nem a kiltre gondoltam, hanem egy lila/bordó/sárga térdig érő szoknyára illetve miniszoknyára.

2014. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
16: miben válogatás vagy választás jogát? Bár sejtem, és ha jól sejtem, akkor a további kérdésem az lenne, hogy ezt konkrétan a nőktől irigyled, vagy a kifejezetten szép nőktől? Csak, mert én nem vagyok szép nő, és marhára nem válogathatok, vagy választhatok.
2014. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#16: "a választás és válogatás "jogát" irigylem tőlük de nagyon!"


Azt irigyled tőlük, hogy a kanok közül válogathatnak?

Te is szeretnél a kanok közül válogatni?

2014. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#17 Makacsul ragaszkodsz a nemi sztereotípiákhoz, holott egyik nem sem rosszabb, kevesebb, mint a másik. Sőt, egyenesen nevetséges, hogy egyáltalán szerepeket osztogatunk nemi szerv alapján. Bekorlátozod saját magadat, ennek tetejébe még bőszen vered a melled, hogy ez bizony így van, ez neked jó, erre te büszke vagy.

Nekem, személy szerint, nem fűlik a fogam ahhoz, hogy ilyen társadalmi korlátok közé préseljem magam. Az élet rövid, szeretnék sok mindent kipróbálni.

2014. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!