Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan dolgok amiért...

Vannak olyan dolgok amiért jobb nőnek lenni mint férfinak? Vagy van olyan tulajdonság amit a férfiak "irigyelnek" a nőktől?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 11:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20

A nemi szerven kívül vannak még különbségek férfi és nő között. Olyat én nem is írtam, hogy az egyik rosszabb lenne mint a másik, csak nehogy már egy nő jobban hasonlítson egy férfira mint egy nőre. A férfiakkal ugyanígy.

Bekorlátozom magam... Akkor ne legyek pedofil, sorozatgyilkos, terrorista stb? Ezeket is kilehetne próbálni, hisz az élet rövid. És miért lenne rossz dolog? Csak azért mert a TVben ezt mondják?

2014. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
65%

#21 "Nehogymár"? Te sem vagy éppen a tolerancia példaképe, hm? A "probléma" az, hogy nem csak férfiak és nők járnak-kelnek a Földön.

Igazából a lehetőség adva van, azt csinálsz, amit akarsz (egészen addig, amíg dutyiba nem dugnak vagy rád nem ordít a lelkiismereted). De ne sarkítsd a dolgokat.

2014. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

De csak férfiak is nők. Vagy te azokra a beteg emberekre gondolsz? Ők a társadalom 0,0001%-a, a átlag/normális ember megveti őket.

Csak azt akartam mondani ezekkel a durva példákkal, hogy társadalmilag nem elfogadott dolgok, gyűlöletet keltenek mindenkiben. Természetesen lesz 0,0001%-ék minden téren, akinek ez normális, de az normál ember soha nem fogja annak tartani.

2014. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#23 Ezt a kommentet csak itt hagyom, hadd gyönyörködjön benne a nép. :D
2014. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon járkálj emberek közé. A saját érdekedben.
2014. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az nem egy rossz tulajdonság, hogy ha jól nézel ki, akkor csak emiatt kinyalják a segged. Amúgy ha ronda vagy, akkor elég szomorú élet vár rád. Férfiként nincs ez a kontraszt.
2015. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!