Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak, akik hosszan...

Azok a férfiak, akik hosszan bámulnak egy nőt, úgy hogy a nő párja mellette van vagy együtt sétálnak, ők mire gondolnak?

Figyelt kérdés
Mire számítanak? Hogy lehet esélyük? Vagy csak megbámulják?
2014. nov. 24. 10:20
 1/4 Diszlájk válasza:
abban az esetben az a nő vagy nagyon szép, vagy nagyon csúnya.
2014. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem tetszést nyilvánit ki de illettlenség bámulni egy nőt, hogy a férfi mellette van
2014. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak megnézi, nem esélyt latolgat.


De hogy egy példával is éljek: egyszer bámultam igazán egy nőre, aki viszonozta a bámulást. Kb fél perc, pislogás nélkül töltött idő után esett le, hogy egy általános iskolás osztálytársam volt, és hirtelen ő sem ismert fel, és én sem őt. Csak ismerős volt. Miután rájöttem, hogy ki az, és elindultunk egymás felé, csak akkor vettem észre, hogy az oldalán ott egy fickó is, aki mint kiderült, a férje.

A férje akár hihette volna, hogy azért bámulom az asszonykáját, mert... :) De nem. :)

2014. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem :D :)

Igen, szerintem is illetlenség, de így, hogy régi ismerős az illető, így nem, :)

2014. nov. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!