Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félvér vagyok (apám néger)...

Dzsina2003 kérdése:

Félvér vagyok (apám néger) segitenétek?

Figyelt kérdés

és ugy adodott hogy nyáron költöznünk kell, és sulit váltanom. a bőröm nem annyira barna, mint az igazi félvéreknek, inkább világosabb...de félek hogy nem tudok beilleszkedni, és mindenki kerülni fog engem.

emiatt sokszor bántottak is, hogy "cigány vagy? :)"

pedig nem, és nem is értem miért bántanak, amikor teljesen máshogy viselkedem mint a cigányok...

ez engem nagyon bánt.

valaki tud segiteni, hogy hogyan kéne beilleszkednem, azaz hogyan lehetne elháritani a sok rosz akaroimat?



2015. febr. 28. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd meg, hogy nem, apád fekete és nem cigány? Ha nem hiszik el, akkor mutatkozz vele valahol.
2015. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%

Ez van sajnos, itt Európában nem bírják az emberek a feketéket, félvéreket. Én sem csípem őket, már bocs.

Ezzel kell együtt élned, vagy Európán kívülre költözhetsz majd felnőttkorodban. Egyesült Államok, Dél-Amerika ideális választás lenne.

Édesanyádnak előbb gondolkodnia kellett volna, mielőtt gyereket csináltat magának egy afrikaival.

2015. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak egyszerűen ne félj attól, mit gondolnak Rólad. Akik érdeklődnek majd irántad, és meg akarnak ismerni, azok az emberek valódi értékeket képviselnek, olyan emberek "barátságára" pedig nincs szükség, akik azért nem mennek oda Hozzád, mert elkönyveltek magukban.

A mi iskolánkba 2 néger jár, de senki nem nézi ki Őket, nem lógnak ki. Úgyhogy szerintem nem kell félned:)

2015. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem az emberek csak a cigányokat utálják, a sok negatív tapasztalat miatt, de ha normálisan viselkedsz és beszélsz akkor nem cigánynak néznek hanem félvérnek amivel már csak kevés embernek van baja.
2015. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Ne félj attól hogy elítélnek majd emiatt.A normális embereket nem érdekli majd hogy milyen a bőröd színe és barátkozni fognak veled a többi pedig ne érdekeljen ők a hülyék ha ilyen miatt piszkálnak és nem akarnak megismerkedni veled.Az ilyeneket nem kell sajnálni hogy nem a barátaid,ne foglalkozz velük:)!!
2015. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm! :) igen, igy lettem nevelve, hogy ne legyek olyan mint a többi cigány, hiszen azokat lenézik. nem is nézek ki ugy (hoszu fogak meg büdösek,nem foglalkoznak magukkal) de én nem ilyen vagyok :) a böröm sem tul barna, inkább csak van egy árnyalata :)

nagyon szépen köszönöm hogy szántatok rám időt! köszönöm :)

2015. febr. 28. 13:46
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Kedves Dzsina, egy néger nem igen szólítaná magát négernek. Szóval a neved és a négerezés is közrejátszhat benne, hogy cigánynak hisznek..
2015. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"igen, igy lettem nevelve, hogy ne legyek olyan mint a többi cigány, hiszen azokat lenézik."

Most akkor cigány vagy, vagy néger? A neved is sajnos olyan cigányosan hangzik, biztos, hogy nem füllentesz?

2015. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen biztos hogy nem hazudok.

Utalom magam, es hogy az emberek is elitelnek Mikor en nem vagyok olyan mint a tobbi. A nevemet apukam adta, es sajnos en is utalom.

Kerlek ne iteljetek el az embert. :(

bocsanat hogy ekezetek nelkul irtam, csak telefonrol irok :)

2015. márc. 1. 12:33
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség,ha normális vagy akkor midn1 milyen a bőröd szine szvsz. Ha gondolod dobj fel képet hogy megnézzen mindenki (vagy privi). Az hogy meg utálod magadat..omg szokj le róla.
2015. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!