Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félvér vagyok (apám néger)...

Dzsina2003 kérdése:

Félvér vagyok (apám néger) segitenétek?

Figyelt kérdés

és ugy adodott hogy nyáron költöznünk kell, és sulit váltanom. a bőröm nem annyira barna, mint az igazi félvéreknek, inkább világosabb...de félek hogy nem tudok beilleszkedni, és mindenki kerülni fog engem.

emiatt sokszor bántottak is, hogy "cigány vagy? :)"

pedig nem, és nem is értem miért bántanak, amikor teljesen máshogy viselkedem mint a cigányok...

ez engem nagyon bánt.

valaki tud segiteni, hogy hogyan kéne beilleszkednem, azaz hogyan lehetne elháritani a sok rosz akaroimat?



2015. febr. 28. 12:29
1 2
 11/19 anonim válasza:

Sajnos a magyarok között magyon sok az antiszemita (kiváló példa a 2. válaszoló....) engem is sokat piszkáltak amiatt az új sulimban hogy zsidó iskolából jöttem pedig igazából semmi közöm a zsidókhoz.

Viszont te tudod magadról hogy úgysem vagy cigány (és ha az lennél, mi lenne? Elárulom: semmi. Ha jófej vagy akkor nem számít a bőrszíned vagy a származásod!) szóval nincs miről beszélni. Az igazi barát nem a külsőd alapján ítél meg, hanem a személységedet nézi. Aki nem ilyen, azzal neked nincs dolgod. Mutasd meg nekik hogy te igenis egy jófej, vagány csaj vagy, akivel érdemes barátkozni! És aki a származásod miatt elítél azzal van a baj és nem veled. Ne utáld magad amiatt hogy hogy nézel ki mert nem veled van a baj.

UI.: 2. válaszolónak üzenem, hogy téved. Európában nincs baja senkinek a barna bőrűekkel, csak a rasszistáknak. Menj be pl Svéd országba, senki se fog megjegyzést tenni a kinézetedre.


Remélem tudtam segíteni! Xoxo: Hanna 14/L

2015. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11.


Tájékozódj kicsit a világról. Franciaországban, az Egyesült Királyságban, és Amerikában sem bírják sem a négereket, sem az egyéb barnákat, mint pl. a muszlimok.

A feketék között arányaiban sokkal nagyobb a mihaszna, buta, szociálisan fejlődni képtelen egyén, és az agresszív, kötekedő alak, ez náluk genetika. A minimum gyerekszám három-négy náluk. Úgy szaporodnak, mint a nyulak.

2015. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

De dolgozni nem akarnak. Csak a betörés, mások zaklatása, drogozás érdeklik őket. Ezért utálják őket.

De még ha dolgos emberek lennének sem helyes, hogy elszaporodnak. Miattuk van 7 milliárd ember a földön, ami már túl sok. Hamarosan kétszer ennyi lesz, mert képtelenek felfogni, hogy nem kell annyi gyerek. A fejlett világban is csak a gyerekgyártással törődnek, nem csak Afrikában. Meg a kórincsálással a segílykékért.

És büdösek is.

2015. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%

Elárulom amúgy, hogy én Angliában élek, és a raktárban, ahol dolgozom, a feketék, hála a jó istennek nincsenek sokan, de 1-2 kivételtől eltekintve mind a délutános műszakban dolgoznak.

És ez szándékosan van így! Nem engedik keveredni velünk, fehérekkel őket, nagyon helyesen!

2015. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyszer, mikor két hétre átkértem magam a délutános műszakba, mert elintéznivalóim voltak reggelente, ahol eleve nagyon kevesen dolgoznak, többségében nyilván feketék, majd elhánytam magam mindig attól a szagtól, ami ezekből árad.
2015. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Mert a cigányok másképp viselkednek, mint a normális emberek? Azért egy kicsit rasszista vagy ahhoz képest, hogy félvér vagy...
2015. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Nem értem ezeket a gyűlölködőket... én ismerek afrikai származású embert,2 gyereke van, mikrobiológusnak tanult,mindene a családja,nem büdös! Miért kell egy egész népet néhány rossz tapasztalat alapján megítélni? Büdös franciát még nem láttatok?

Kérdező,te pedig ne aggódj, biztos be tudsz majd illeszkedni, ha megmutatod nekik,hogy az előítéletek nem feltétlen igazak! Legyél velük kedves, nyitott,és ők is olyanok lesznek veled :)

2015. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

jol tanulok :D vannak céljaim az életben :) nem fogom feladni :) tanulás nélkül nem érsz el semmit az életben :)

dolgozni is fogok. :) legfőképp külföldre akarok menni dolgozni, hiszen ott jobbak a munka lehetőségek, mint itt Magyarországon :) köszönöm a válaszokat, és hogy szántál rám időt! aranyosak vagytok :) köszönöm <3

2015. ápr. 20. 18:29
 19/19 A kérdező kommentje:
és énse értem. :D thet valaki arrol hogy igy születik?:) miét kell utálni őket? :D van köztük igazán normális :) soha sem fogok drogozni.. hiszen nem fogom a pénzemet arra költeni hogy hamarabb meghaljak :D... bandázni sem szoktam... néha elmegyek a barátnőimmel sétálni de csak ennyi :)
2015. ápr. 20. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!