Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért teszi ki mindenki...

Miért teszi ki mindenki facebookra hogy merre volt kirándulni?

Figyelt kérdés
Mintha csak azért mennének az emberek hogy sok selfiet csináljanak meg tájképet és azzal menőzzenek facebookon.
2015. ápr. 12. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lelki nyomorék az, aki kirándulásról tesz fel TÁJképeket. Én is szeretek eljárni, és csodás képeket készítek, amiket aztán megosztok, hogy más is gyönyörködjön benne AKIT ÉRDEKEL, vagy esetleg más is kedvet kapjon hozzá. Ettől én nem érzem magam rosszabbnak mástól. Oké nem kajákat kell kirakosgatni, meg sok baromságot, de sosem értettem akit ennyire irritál a fb mi a fity fenének van fent rajta?
2015. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

", és csodás képeket készítek, amiket aztán megosztok, hogy más is gyönyörködjön benne AKIT ÉRDEKEL"


Engem marhára nem érdekelnek mások "csodás" képei, csak a facebook kirakja az üzenőfalra.

2015. ápr. 16. 11:16
 13/21 anonim ***** válasza:

11-es


mi az hogy AKIT ÉRDEKEL ?


Ha valaki rámenne a te oldaladra és ott rákattintana az albumra hogy kirándulások akkor lenne az, hogy az nézi meg akit érdekel.

Így viszont kirakod mindenki elé kötelezően és muszáj megnézni mindenkinek amíg el nem lapoz onnan vagy le nem törli.


És mivel nem te vagy az egyedüli hanem mindenki jön a marhaságával ezért van bolondok háza a fészbukon.


Tulajdonképpen ez a megosztósdi nem más mint hogy az ember rá erőszakolja a másikra a saját dolgát.

Még nem tudom hogy adtak-e ennek a betegségnek nevet hogy:


"azt akarom hogy mindenki tudja hogy mit csinálok"


de előbb utóbb csak elnevezik ezt is valahogy


Én azért vagyok fent facén mert ott tudok legkönnyebben kommunikálni másokkal, nem azért hogy mindenki lássa hogy éppen milyet szartam.

2015. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ti nagyon hülyék,ha valaki feltesz egy albumba X db képet ki kényszert titeket arra hogy végig nézegessétek? Senki nem eyesével teszi fel az üzenőfalra. Nem érdekel? Tényleg?jó akkor ne kattints rá -.- ennyi ésszel szabad lábon....én se kezdem minden ismerősöm albumát egyesével megnyitogatni, de hála az égnek nekem nincsenek is ilyen retardált ismerőseim akik kiakadnak 5 tájképtől, ahelyett, hogy letörölnék magukat a fenébe, ha már ennyin képesek az agyukat felcseszni...az meg külön jó hogy ti ismeretlenül is ennyire tudjátok ki miért teszi ki ezt vagy azt a képet.ötös lottó számait nem tudnád véletlenül? ha már ekkora zseni vagy....-.-
2015. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ja meg azt is elmondanám hogy nem lehet úgy albumot feltenni, hogy ne oszd meg.
2015. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

14-es te fogyaték legalább próbálnád meg értelmezni amit írok és utána válaszolnál.


Hol olvastál te olyat hogy valaki kényszerít minket hogy végig nézegessünk egy albumot ?


Na pontosan az ilyen emberek baromságait nem győzöm törölni a facebookomról.


15-ös ha feltöltesz egy albumot akkor kattintasz egyet és nem osztja meg


ha ilyen kevés eszed van kár ide beirogatni


na pontosan ilyen hülyékkel van tele a facebook mint amilyenek ti vagytok

2015. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Fogyaték a nénikéd, mi lenne ha normálisan beszélnél? Amúgy meg

"Így viszont kirakod mindenki elé kötelezően és muszáj megnézni mindenkinek "

Te magad írtad olvasd már legalább vissza amit írtál, mi előtt itt hőzöngsz. Amúgy meg mindenki azt tesz ki a saját oldalára mit akar, nincs joga beleszólnia senkinek, az ilyen fölényeskedő barmoknak meg aztán pláne nem. Olyan érdekes amúgy, hogy nem érdekel titeket mások "hülyesége" de azért csak végig görgetitek azt a nyamvadt falat :D Szánalom...ha csak csetre használod is, nem kifogás mert belépsz megnyitod az üzeneteket és kész. Vagy ha csoportnak vagy a tagja akkor belépsz oda és kész. Jaaa és miért is vannak hülye ismerőseid akik minden nap baromságokat osztanak meg? :))) Nekem fura mód nincsenek. Komolyan herótom van a magad fajtádtól. Most komolyan attól érzed magad különbnek, hogy nem használod ezeket a "funkciókat", hogy itt hőzöngsz egy anonim oldalon, mert valaki feltett 5 db tájképet? :D Itt nem én vagyok a nyomorék hanem Te, csak úgy szólok. Nem érdekel nem nézed ilyen egyszerű. Amúgy most komolyan ilyen gyik szerű oldalakra irogatni mitől szinvonalasabb? Jó szar lehet neked ha ez világraszóló gondolt jelent számodra, csak sajnálni tudlak, komolyan :)

2015. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Senki nem kérdezte hogy szerinted kinek mibe van joga bele szólnia facebook-on.


Az sem mondta senki hogy kérdőjelezd meg hogy milyen ismerőseim vannak.


Azt sem kérdezte senki hogy mitől van herótod és ahhoz sincs közöd hogy különbnek érzem-e magam vagy sem.


És az sem érdekel senkit hogy min sajnálkozol.


Te itt is ugyanazt csinálod mint facebook-on vagyis rá erőszakolod magad a másikra.


Csak azt felejted el hogy erre senki sem kiváncsi.

2015. ápr. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Engem meg az nem érdekel, téged mi érdekel. Fáj az igazság hogy kimoderáltattad a legutóbbi hozzászólásomat? Akkor megkérdezem újra. Ha nem érdekel miért is nézed a hírfolyamot? Nem az a baj hogy nem rajongsz a fb-ért, hanem hogy ezzel menőzöl. Elég nagy baj lehet a fejedben ilyen mentalitással. Töröltesd ki nyugodtan ezt is, fáj az igazság látom.
2015. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy még mindig ezen rugózol.


Ezt a választ nem tudtam kitöröltetni a moderátorokkal mert biztos nem írtál bele annyi butaságot mint az előzőbe.


Én nem tudom mert az előzőt sem olvastam el és ezt sem, mivel mint ahogy azt már korábban említettem nem vagyok rád kiváncsi.


Most már kitörlöm ezt a kérdést mert ilyenkor felugrik elsőnek.


Nem tudom mi vesz rá egy embert arra hogy ha valaki azt mondja hogy nem kiváncsi rá akkor is megy a másik után mint egy pincsi kutya.

2015. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!