Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választhatnátok szuper...

Ha választhatnátok szuper képességet (gondolatolvasás, alakváltás, gyógyítás, öngyógyítás, repülés, szilárd tárgyakon keresztülmenés, stb, stb, stb) Ti mit választanátok és miért?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 18:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: teljes mértékben igazad van. Én se örülnék, ha mások a fejemben turkálnának. Plusz nagyon sok mindent mérgezne meg, ha látnám mások gondolatait.
2015. jún. 1. 00:00
 12/14 anonim ***** válasza:

Igazából ezek a tulajdonságok, hogy gondolatolvasás, átmenés a falon és alakformálás, mindenen átlátás stb. - csak első hallásra tűnnek jó dolognak, de hosszú távon egy ilyen ember, akinek ilyen tulajdonságai vannak - bedilizne szerintem.


Alakformálás. Tegyük fel, hogy koca vagy. Akkor jó, átalakítod magad bomba nővé, és hirtelen minden pasinak kelleni fogsz. Tényleg ezt akarod? Szerintem ez igen felszínes és egy bites dolog. Ha én valakinek kellek, akkor kelljek úgy, ahogy eredetileg vagyok, mert az vagyok ÉN. Csak úgy tudnék valakit viszont szeretni, ha ő azt szeretné, aki eredetileg én vagyok, és nem egy meghamisított dolog.


Gondolatolvasás. Most komolyan, mindenkinek akarod látni a gondolatait? Szerintem kiábrándulnál hamar mindenkiből, és nagyon hamar magányos lennél, mert mindenkiben csalódnál. Lehet, hogy a szerelmed gondolná azt, hogy fuj, de büdös a szád - és közben pedig édesen mosolyogna rád... Mindenkivel történtek már ilyenek. De én az ilyen gondolatokat inkább nem akarom tudni, mert eléggé kiábrándítóak. És még a komolyabb dolgokról nem is beszéltem. Ha én mindenkinek tudnám olvasni a gondolatait, biztos, hogy egy-két napon belül bezárkóznék a szobámba, és ki sem akarnék többet jönni, embert sem akarnék többet látni. Szemébe se mernék kerülni senkinek, mert tudnám, hogy úr isten, ez miket gondol rólam.


Mindenen átlátás. Ez is hasonló. Engem rohadtul kiábrándítana, ha átlátnék az összes ruhán, mert sok csúnya dolgot látnék, amit nem akarok (70 éves nő stb.), de a bomba nőket meg azért nem szeretném látni, mert az egy dolog, hogy látom a mellüket meg stb. - de ez annál rosszabb, mert csak megkívánom őket feleslegesen. Kösz, nem. Egy nő különben is addig izgalmas, addig kívánod igazán, amíg csak a dekoltázsába látsz be. Ha már 500X láttad a melleit, 501-jére már egy másik nő dekoltázsa sokkal izgalmasabb lesz. De ha már minden nőnek eleve látnám a melleit, akkor huh...


Na, de valaki mondta az idő megállítását. Ez viszont tök jó lenne :D Én is azt választanám. Annyit aludnék, amennyit szeretnék, és a napokat is annyival toldanám meg, amennyivel akarnám. Minden vizsgámra nyugodtan fel tudnék készülni, és az utolsó órákra is hagyhatnám az egészet, mert azt az órát megnyújtanám 2 héttel :D Vagy pl. kvízműsorban a kérdés előtt megállítanám az időt, és szépen kisétálnék a stúdióból, elmennék a könyvtárba, és megnézném a kérdésre a választ :D Vagy kitöltenék sunyiban jó sok lottószelvényt, úgysem venné senki észre :D Ha utcai bunyóba keverednék, akkor mielőtt megütnek, megállítanám az időt, és arrébb sétálnék, így soha nem tudnának megütni. Ráadásul még ruhán sem kéne átlátnom, mert akire kíváncsi vagok, csak megmerevítem az időt, és megnézem, leveszem róla a ruháit, aztán újra felöltöztetem és elindítom az időt. Mondjuk ezt a fent elmondott dolgok miatt nem sokszor csinálnám. Szóval ez tök jó tulajdonság. :) Még olcsón is tudnék élni, mert ha megéhezek, csak megállítom az időt, bemegyek egy étterembe és jól teleeszem magam, majd kisétálok és újra elindítom. Ingyen ebéd. Vagy utazásnál, ha másik városba akarok menni, megállítom az időt, elautózok oda (ha kifogy a benzin, ingyen tankolok), majd amikor ott vagyok, elrejtem az autót és elindítom az időt. A világ szánára egy pillanat alatt tudnék közlekedni a városok között. Én lennék a leggyorsabb ember a világon. Sőt, beállnék bűvésznek, mert ilyen trükkökkel tök sok bűvésztrükköt is ki lehet agyalni :D Híres ember is lehetnék... Szóval én az időmegállítást választanám.

2015. jún. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 egy naaagy fan ***** válasza:
93%
Gondolatolvasás: csak azét hallanám akit akarok :)
2015. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A teleportálás meg a gondolatolvasás hasznosabb lenne, de inkább az alakváltást választanám. Már kis koromban is szerettem ezt a témát (A kis hableány, Azépség és a szörnyeteg, X-men - Mistique, Digimon: Frontier, Slayers: Try - Filia, stb...)
2019. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!