Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Önök szerint Magyarországon...

Olgika kérdése:

Önök szerint Magyarországon fognak kártérítést kapni a szervezett zaklatás célszemélyek és családjaik?

Figyelt kérdés
Már a szabadulás is igen nehéznek mondható, úgy gondoltam megkérdem esetleg akinek tapasztalata van, vagy ért hozzá, mire lehet számítani. És nem akarok ünneprontó lenni. A remény hal meg utoljára, remény van, marad.

2015. máj. 29. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan mire gondolsz, és mi ez a gondolatolvasás címke? HAARP, gyíkemberek?
2015. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Küldjél abból a cuccból, amit tolsz, mert így tisztán nem értem, hogy wast makogsz!
2015. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miről van szó?
2015. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szervezett zaklatnak hatodik éve, több helyütt hozzászóltam a neten. Már több mint 10 éve jelent meg Dr. Drábik János Tudatmódosítás c. könyve, Molnár F. Árpádnak és Munkatársainak vannak fent anyagai a neten,és ennek ellenére emberek, köztük én is szenvednek, szenvedünk, kínzás alatt állunk a világban és hazánkban azóta is! Társadalmi vitát vetett fel könyvében a gondolatolvasó gép, magas szintű technika kapcsán Dr. Drábik. Sajnos brutálisan, embertelenül, kegyetlenül, nagy csalódást okozva, undorítóan visszaélnek a magas szintű technikával és nagyon komoly kárt okoznak! Testi lelki terrorizálnak! Anyagi kárt okoznak. Azért szólok hozzá mert célszemély vagyok, áldozat. Sorstársaim is számosan vannak. Szervezett zaklatnak, olvassák a gondolataim, gondolataim közé beszélnek, beszélgetnek velem fejemben hallhatóan, férfi és női hangokat, mellettük időnként zörejt hallok, kínoznak vele, terhelnek engem, testembe jelelnek, mozgatni tudják a testem, át tudják venni felettem az irányítást, kisebb-nagyobb fájdalmakat okoznak, tárgyakat is meg tudnak mozgatni, szagokat, fényképeket, fényjeleket tudnak küldeni, álmomban is itt vannak, együtt álmodunk, álombeli videókat tudnak küldeni, beszélnek hozzám álmomban is, nem hagynak aludni, ébresztgetnek, rémálmokat küldenek. Ez nem disszociációs ha jól írom most nem nézek utána személyiségzavar, nem ki bekapcsol az állapotom, folytatólagosan előbbiek szerint kínoznak hatodik éve, a Drábik könyvben régebbi kínzások szerepelnek, mostanában is nagyon aktuális ez a kérdés, ilyen tematikájú külföldi és magyar csoportok, oldalak is vannak a neten. Szervezett zaklatás célszemélyek, érintettek néven is van pl. csoportunk. Köszönöm megtisztelő figyelmük! Annyiban kérem szépen emberileg szíveskedjenek megérteni hozzászólásom, hogy szenvedek, kínoznak. Ne röhögés-vicsogás tárgya legyen hozzászólásom tisztelettel kérem szépen, személyes tapasztalatot írtam le. Jelenleg Miniszterelnöknek írott emailemre várok választ, könyörögtem, remélem segíteni fog Miniszterelnök Úr! Kérem szíves megértését kérdésemnek hosszú ideje szenvedek. Minden jót kívánok! Sajnálom hogy a világ egy része latorkodott, kérem szépen azokat akik ezt tették ne legyenek latrok, térjenek meg! Ne legyen több áldozat! Isten áldását Önökre!
2015. máj. 29. 18:04
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Ja hogy Drábik János asszem nincs több kérdés.
2015. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Keress fel egy pszichiátert. Komolyan mondom, nem gúnyolódás. Remélhetőleg tud segíteni és jobban leszel.
2015. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
"Jelenleg Miniszterelnöknek írott emailemre várok választ" Na arra várhatsz!
2015. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Molnár F. Árpád"


eddig olvastam.

2015. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ön pusztán ránéz, mi meg halljuk a hangokat szenvedünk. Önt talán nem érdekelné hogy hogy próbáljon meg ebbe létezni, mire lehet számítani? Egyébként köszönöm szépen szíves válaszaikat!
2015. máj. 29. 18:22
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
A pszichiáter segíthet elmulasztani a hangokat. Megvan rá a módszer.
2015. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!