Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van olyan kevés férfinak...

Miért van olyan kevés férfinak arcszőrzete manapság?

Figyelt kérdés
Még bajsza se, nemhogy olyan szép szakálla, mint a reformkorban.

2015. júl. 3. 03:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Miért neked ez jön be? Szerintem nem divat, nekem másfél évig volt körszakállam, de minden nőnek jobban tetszik ha sima az arcom. 38/F Az akkori barátnőmtől is megkaptam, hogy bezzeg ma már leborotváltam...
2015. júl. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert leborotválják...!
2015. júl. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igen nekem mindig is bejött. Kinézetre is, érzésre is. Kellemesen csiklandós közelről.

Az apukámat sem nem sikerült rábeszélni, sem az anyukám nem engedte.

Hála isten, a férjemnek volt.


Úgy általában nem értem, hogy miért nem veszik a férfiak a fáradságot, hogy szakállat növesszenek. Rendes, férfias, ápolt arcszőrzetet, nem olyan kreatív mintákat körbeborotválva, mint amilyeneket látni.


Igazából még előnyös is lenne sokuknak, akinek nem elég markáns az álla, vagy már tokája van, stb.

Mennyivel jobban nézne ki sok közéleti ember!

2015. júl. 3. 05:50
 4/21 MrPifta ***** válasza:
"Kellemesen csiklandós közelről." Főleg ha 2 szakáll összeér. Világszerte fogynak a borotva eladások. Szép a szakáll, sok szép szakállas férfit lehet látni szerintem manapság.
2015. júl. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Te már a reformkorban a szakállakat figyelted? Nem lehetsz mai gyerek
2015. júl. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
mostani tizenéves és huszonpáréves generáció már egy egészen új faj. én is megfigyeltem, hogy sokaknak nem kell borotva, nemhogy arcszőrzetünk nincs, de testükön is alig-alig, max a farkánál, de ugye onnan meg leszedi. érdekes evolúciós kérdés ez, de tényként tény.
2015. júl. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Tényleg, a fiataloknak nem is nőne?


De azért a negyvenes-ötveneseknek és idősebbeknek még nőtt, és biztos nőne is, nem?

Ha más nem egy szép bajusz biztos.


Lehet, hogy a fiatalok szójás dolgokon nőttek talán?

2015. júl. 3. 06:23
 8/21 anonim válasza:
64%

Lehet abban valami hogy a mai fiataloknak már messze nem nő olyan dús arcszőrzet. A 40+ korosztálynál simán látszik ha egy napja nem borotválkozott, a 30 alattiaknál nem.

A tesómnak pl van kecske szakálla de nem sűrű, az arca többi részén meg szinte alig-alig nő pár szál. Komolyan gyorsabb lenne kiszedni neki csipesszel mint leborotválni. :) De több ismerősön is ezt figyeltem meg hogy ha kezdenek is borostásodni messze nem olyan sűrű és erős a borostájuk mint az idősebb korosztálynak.


Bezzeg mi nők nem vagyunk ilyen szerencsések hogy az evolúció alatt eltűnik magától a szőrzet... :)

2015. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Mert becsirultak, elnőisedtek.
2015. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Én pl. szeretnék egy értelmesebb szakállt növeszteni, de csak a bajszom és az államon nő a szőr. Sajnos ez így elég hülyén néz ki, mert oldalt még a legtöbb szőr világos. Szerintetek ez fog változni? Ezt nyilván azoktól kérdezem akik rendelkeznek arcszőrzettel :D. 19/F
2015. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!