Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van olyan kevés férfinak...

Miért van olyan kevés férfinak arcszőrzete manapság?

Figyelt kérdés
Még bajsza se, nemhogy olyan szép szakálla, mint a reformkorban.

2015. júl. 3. 03:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem van szakállam (ha nem is reformkori), de tény és való, nem divat a dolog, és nagyon sok nőnek nem tetszik. Rengeteg csaj van úgy vele, hogy szakállas fickóval alapból nem kezd. Olyanról viszont még soha nem hallottam, hogy valaki elvből ne kezdene borotvált arcúval.


Szóval társkeresési szempontból pl. egyértelműen jobban megéri borotválkozni.

2015. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

És akinek az arcán nem akar nőni a szőr, annak másutt, a mellkasán, a karján nő?

Mi van hangjával, férfiasan mély? Mert ez a másik dolog, hogy kavesebb a mélyebb hangú ember is, férfi is nő is. A nők hangja is magasabb lett, a beszédhangra gondolok.

2015. júl. 3. 15:26
 13/21 anonim ***** válasza:
Én bátyámnak markánsan nő az arcszőrzete, de mindig leborotválja, mert azt mondja, idegesíti.
2015. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mert túl sok idő még megnő. Én már fél éve növesztgetem az enyémet de egy körszakálra meg 6 szál a pofámra sikerült.


Plusz az araboknál a divat akiket terroristaként állítanak be, vagy a zsidóknál akiket szintén nem szeretnek a magyarok

2015. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azért egy arabféle vagy pajeszos szakáll az egész más, mint egy gondozott, nyírt szép szakáll, vagy akár csak bajusz, nem?
2015. júl. 4. 19:04
 16/21 anonim válasza:

Nekem pont az a bajom hogy én mindenhol nagyon szőrös vagyok :((

Miért van ez?:// csomó csajszi elutasít... mert gyorsan nő a szőrzetem... na meg mellkasomon is nagyon az.

Annó pár éve suliba ezért még cikiztek a lányok is :(

18/F

2015. júl. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16


Férfi nemihormon túltermelésének tipikus tünete, ha csak ta vagy ilyen szőrös. Ha apukád, nagyapáid(bármely férfirokon) is ilyen akkor genetika

2015. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez eléggé zavaró szerintem is, mert én elvből nem kezdek olyan pasival, akinek nincs bajusza. Csak bajusz magában, bajusz+szakáll és bajusz+borosta is rendben van, de a teljesen csupasz arc szerintem nőies és egy pasin egyáltalán nem néz ki jól. Bajuszfetisiszta vagyok :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem azért, mert a mai fiúk alapból el vannak nőiesedve, hiányzik belőlük egy csomó minden, ami ahhoz kell, hogy férfinak lehessen nevezni őket, nemcsak az arcszőrzet, hanem a sokukból a tartás, az erő, az udvariasság is, és ehhez a belső visszafejlődéshez társult egy külső visszafejlődés is, ami - egyelőre még csak - az arcszőrzet hiányában nyilvánul meg.


28/L

2015. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem tudok ellentmondani, tényleg úgy néz ki. Persze lehet, hogy csak megfelelő helyzetbe kellene kerülniük.
2015. júl. 7. 02:28
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

En meg pont azt vettem eszre, hogy rengeteg fiatal szakallt noveszt. Nekem nagyon nem tetszik, nem tudom miert akarjak magukat oregiteni. Nem egyszer fordult mar elo velem, hogy egy alig 20 evest siman 27-nek vagy oregebbnek saccoltam a szakalla miatt.

Remesen apolatlan benyomast kelt bennem a szakall. Miert kell? Nem zavarja oket eveskor vagy az, hogy nem tudja normalisan megtorolni a szajat eves utan stb.?

2015. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!