Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek milyen a fájdalomtűrő...

Kinek milyen a fájdalomtűrő képessége? Mennyire szeretitek a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Nálam az az eset áll fenn, hogy valamelyest szeretem a fájdalmat és jobban is bírom szerintem, mint az átlagember. Furcsa ezt elmagyarázni annak, aki nem ilyen beállítottságú. Ha fáj valamim, akkor nem feltétlen arra gondolok, hogy jajj de rossz, hogy fáj, mi lesz velem, nem bírom tovább, stb. Kellemes dolgot képzelek bele a fájdalomba, vagy elképzelem a fájdalmat hullám formájában, amint ide-oda ugrálnak, de ha megnyugszok, rákoncentrálok, akkor már szépen lágyan ringatóznak a hullámok. Vagy elképzelem magát az ideget, amint be van gyulladva, aztán azt is elképzelem mellé, hogy az az ideg megnyugszik, jól érzi magát. Meg ehhez hasonlókat szoktam képzelni. Pl. mikor fájt a fülem, akkor is bevált ez a technika, elmúlt teljesen a fülfájás reggelre. Pedig este tört rám főképp, és aki ismeri, az tudja, hogy mennyire tud fájni egy begyulladt fül. De valahol mégis élveztem, tűrtem és elmúlt. Vagy pl. a fogfájásnál. A fogfájástól nem sok rosszabb fájdalom létezik, de én mégis valamelyest élveztem, sőt olykor direkt rá is haraptam a rossz fogamra, hogy még jobban belenyilalljon a fájdalom, ezáltal még jobban szokjam az érzést. Aztán kihúzták a fogat és kész. Szóval nálam így működnek ezek a dolgok.

2015. júl. 7. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a fájdalmat, de elég jól bírom. Általában egy jó hangos "b*szdmeg" után már sokkal jobb :D
2015. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kifejezette keresed is a fájdalmat, és élvezetet találsz benne? Vagy "csak" jól tűröd?
2015. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát én attól függ milyen fájdalom, pl mikor a kutyakozmiba megharap egy kutya azt elviselem.


De mikor fog fájásom volt pár hete akkor sírtam!! pedig nem vagyok egy síros fajta ha fájdalomról van szó,de annyira kibírhatatlan volt,hogy nem bírtam tovább..


Bár elég beteges,hogy élvezed a fájdalmat :D

2015. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kifejezetten nem keresem. Pl. nem törném el direkt az ujjamat, vagy nem törném ki a fogam, meg ehhez hasonlók. De valamelyest mégis szeretem is a fájdalmat. Nyilván nem olyan fájdalomra gondolok, amikor már morfiumot kell beadni, meg erős fájdalomcsillapítót.
2015. júl. 7. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sem komoly egészségügyi károsodásokra gondoltam :D


De pld ha lenne valaki, aki emiatt nem néz hu lyének, akkor szivesen megkérnéd, hogy pölö csípjen beléd, vagy csapjon a fenekedre egy nagyot?

2015. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Természetesen.
2015. júl. 7. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Izginek éreznéd?


Fiú vagy, vagy lány?

És fiút vagy lányt kérnél meg? Vagy az neked mindegy?

2015. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam fiúnak, inkább már férfinak. És természetesen nőt kérnék meg.
2015. júl. 7. 12:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Világos, tehát tudatában vagy, hogy abban szexus, illetve erotikus töltet is van.

(Továbbá tisztáztuk hogy heteroszexuális is vagy, -- ez nem volt természetes, az eredeti kérdésedből nem derült ki erről semmi.)

2015. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És miért volt fontos ezeket tisztázni?
2015. júl. 7. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!