Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elfogadni, hogy...

Nem tudom elfogadni, hogy sosem leszek gazdag?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk. Magyarországon már jónak, itt olyan "bevándorló-átlagnak" számít az életszínvonalunk.

Viszont nagyon sok ismerősöm van, akik elképesztő jól élnek. A nők többnyire nem dolgoznak, mert nem kell nekik.

És a színvonal, amin élnek..elég annyit elárulnom, hogy az egyik lánynak egy pár cipője vagy egy ruhája ér annyit, mint amennyi az én havi fizetésem.

Ilyen magas színvonalra sosem fogom tudni feltornázni magam, mert őket vagy a szülők támogatják, vagy örököltek, vagy jól házasodtak.

Mindig nézegetem a boltban a gyönyörű drágább holmikat, és szomorú vagyok, hogy ami nekik alap, az nekem csak álom, hiába igyekszem.


2015. okt. 20. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem tudod elfogadni, akkor rinyálás helyett tegyél ellene. Tanulj, fejlődj, válts állást, vállalj + melót, vállalkozz, találj fel új spanyolviaszt, stb.


Ha 1000 milliárdom lenne a bankban, akkor se vennék 50e-es farmert, meg 500e-es táskát csak azért mert luis vutton.

2015. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Ja tegyél érte

Szed meg ott magad visszonylag azt gyere haza akkor jól fogsz élni

2015. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát, így jól élni biztos nem, mivel itt olcsóbb minden, nem érdemes haza menni
2015. okt. 20. 20:36
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Inkább arra törekedj hogy egészséges legyél. És legyen mit az asztalra tenni vacsorára. Ha ezek megvannak tedd össze a két kezed!
2015. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2015. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, hogy másnak milye van, mert csak boldogtalan leszel. Tegyél meg mindent, lépd át a határaidat, kereskedj, fektess be, stb.

Semmi nem állandó, a pénztelenség sem. De tenni kell ellene

2015. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Tanulj. Legyél a lagjobb valamiben, BÁRMIBEN és akkor a pénz majd megtalál téged. És most szólok, bár ezt úgysem hiszed el, hogy bele lehet unni abba ism hogy megveheted a luxusmárkákat. Egy idő után már nem adnak életérzést, és akkor már csak egy tárgy. De erre magadtól kell rájönnöd, végül is senki nem tanulhat mások tapasztalataiból...
2015. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

"És a színvonal, amin élnek..elég annyit elárulnom, hogy az egyik lánynak egy pár cipője vagy egy ruhája ér annyit, mint amennyi az én havi fizetésem. "


És azzal a cipővel vízen jár, a ruhájával meg repül? Mert ha nem, akkor pont hogy elég neked harmad olyan gazdaggá válnod, mint ők, és ésszel költekezned, akkor magasabb színvonalon élhetsz, mint ezek a rongyrázó emberek.


Amúgy aki azt írta, hogy szedd meg magadat, aztán itthon az ott összeszedett pénzzel már viszonylag gazdag leszel, annak igaza van. Tippem, hogy Németországban lehetsz, mert ott a boltok valóban olcsóbbak, de a szolgáltatások, és ami a legfontosabb, a lakhatás Magyarországon olcsóbb.

2015. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
És ezt most ki nem szarja le? ne fogadd el és kész.
2015. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én gazdag családból származok és nem ismerek nálam boldogtalanabb embert. már rég nem is veszek magamnak semmit, csak még rosszabbul érzem magam tőle.
2015. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!