Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért állítják titkosra...

Sokan miért állítják titkosra az ismerőseik listáját Facebookon? Abban mi olyan van, ami nem a nyilvánosságnak való?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 21:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja, még valami: van, akinek az ismerősei sem látják az ismerőseit, és főleg erre gondoltam. A munkaadó és a hasonló példák azért nem ide tartoznak, mert a főnök a Facebook szempontjából idegen. De van, akinek az ismerősei se láthatják csak a közöseket. Itt én fogalmaztam meg rosszul a kérdést.
2016. máj. 4. 22:08
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Köszönöm a lepontozást. A kérdésednek, meg a többi hasonló ilyen kérdésnek mindig olyan szaga van, hogy te akarsz valamit, nem kapod meg, és szidod, akik nem adják meg, amit akarsz.


Gondoltam, lesz tököd beismerni, hogy valakit lesni akarsz, de nem.

2016. máj. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
De nem akarok senkit lesni. Elismerem,hogy jogos a feltételezés, mert sok itteni kérdésről lerí az iylesmi, vagy beismeri a kérdező. az én kérdésemet egy hasonló kérdés ihlette, amire nem jött kielégítő válasz.
2016. máj. 6. 20:28
 14/19 A kérdező kommentje:
És én kérdeztem. Senkit nem szidtam, semmi rosszta nem szóltam arra, aki így cisnálja.
2016. máj. 6. 20:28
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért hogy a sok h(ü)lye nyomozgatós lúzer ne tudjon infókat rólam,a régi közösségi oldalból (ami megszűnt )tanultam,hogy minél kevesebb infót,képet adjak ki magamról.
2016. máj. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mèg az Iwiwes korszakban volt olyan, hogy összekaptam egy fazonnal, aztàn valòtlan ès durva dolgokat kezdett irogatni a ismeröseimnek. Kösz, erre nincs szüksègem.
2016. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A kerdes inkabb ugy merul fel, hogy miert szeretne valaki ezt az informaciot csakugy hozzaferhetove tenni az ismerosei szamara? Foleg, hogy a legtobb embernek csomo olyan facebook ismerose van, aki nem is kozeli baratja.

Kinek mi koze hozza, hogy rajta kivul kik meg az ismeroseim?

2016. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hogyan lehet ilyet beállítani?
2016. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

17-es: azért nem ez a kérdés, mert ez az alapbeállítás.


Utolsó: valahol a beállításoknál, tuti megtalálod, ha követed az instrukciókat.

2016. máj. 11. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!