Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyesek azt mondják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek azt mondják, hogy a nők az ismerőseik 10%-val, míg ők férfiként a nők 90%-val összejönnének. Nem igénytelenség ez?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy vannak akik megvetik a nők nagy részét, úgy nyilatkoznak, hogy a nők 1%-a értelmes, normális lány, azután még is azt mondják, hogy a nőismerőseik 90%-val járnának. Csak nem az én értelmezésem szerint üti egymást ez a két kijelentés? Ráadásuk szerintem elég beteg, ha valaki 10 nőből 9-el járna, ez nagyon magas szám, ha valaki ilyet mondana nekem, az jutna az eszembe, hogy nagyon szexelhetnéke van és mindegy, csak lyuk legyen, nem is érdekli, hogy milyen emberrel van, csak nő legyen és dughatni lehessen.


Első sorban azoknak a válasza érdekelne, akik az én véleményemen vannak, mert nem akarok értelmetlen veszekedést generálni. Csak nekem ütközik ez a két kijelentés? "A nők 1%-a normális// 90%-ukkal összejönnék"


2015. aug. 22. 21:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint nem azt akartam írni, hogy csak azok írhatnak, akik egyet értenek, hanem elsősorban nem az érintetteket kérdezem. Elnézést az elírásért.
2015. aug. 22. 21:12
 2/10 anonim ***** válasza:

Aki nem ért egyet az nem írhat?:D Ez mi?

Elkeserítő amúgy tényleg. Olvasom ezeket, hogy 90%, Te jóég nézem a nőket az utcán... És még büszke is rá, hogy bezzeg én nem vagyok felszínes:D

Mondjuk az alacsony önbecsülés is közrejátszik ebben. Azt gondolják, normális, rendes társhoz ők kevesek. Beszélgessünk erről, érdekes téma. El nem tudom képzelni, hogy valakinek az utcán 10ből kilenc nő bejön.

2015. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90% kizárólag külső alapján. De mivel a belső is számít, sokkal kevesebb. Miért lenne igénytelenség?
2015. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek...
2015. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
A férfi is, nő is nagyon megválogatja, kivel áll össze komoly kapcsolatra, hosszútávra, legyen mondjuk 1 százalék, szerintem annál is jóval kevesebb. Rövid kapcsolatra ennél többen megfelelnek, hiszen ott nem fontos egy csomó dolog: a humor például vagy az ész. Magyarán: lefeküdni a hülye nővel is le lehet, ha elég jól néz ki. Nyilván ezt a lécet többen átugorják. Innen már csak annyi, hogy a férfiaknak jó egy rövidtávú kapcsolat, a nőknek meg nem - ez már nem újdonság.
2015. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy járna. Ez a képzeleted szüleménye. Egyszerűen szexről van szó. És az a 90% is jó 70-80%-nak.
2015. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"hogy a nők 1%-a értelmes, normális lány, azután még is azt mondják, hogy a nőismerőseik 90%-val járnának. Csak nem az én értelmezésem szerint üti egymást ez a két kijelentés?" Ahhoz hogy megdu.gjuk, annak nem kell értelmesnem és normálisnak lennie.

Amugy ezt én is hallotam. Ez inkább a külsőségekre utal egy férfi sokkal kevésbe válogatósabb mint egy nő.

2015. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A nők 90%-a nem szupermodell hanem kimondottan átlagos (azért átlag az átlag mert nagy előfordulással fellelhető) tehát ez nem felszínesség.

A férfiak kevésbé válogatnak és kompromisszumképesek, ez az oka.

2015. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az nem kompromisszumkészség, hogy mindent megdugnának, ami szembejön és nem végtelenül csúnya.
2015. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még ez is jobb mint a felszínesség, hogy aki nem tökéletes, azzal szóba se állunk..."nemkell az Ordas, Turbó-ment akarok!!!"
2015. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!