Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoznak egymással...

Miért foglalkoznak egymással (negatív szempontból) az emberek?

Figyelt kérdés

Több alkalommal is előfordult, hogy kiröhögtek/gúnyoltak az utcán számomra teljesen idegen személyek, sőt néhány esetben hosszabb távon is kiszemeltek maguknak. Fenyegettek, zsaroltak, agresszívek voltak...

Annak idején az osztálytársaim is sokat bántottak, testileg és lelkileg egyaránt.

Valamiért mindig megtalálnak a rossz emberek. (Olyan is előfordult, hogy összetévesztettek valakivel.)


2016. máj. 31. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Èn is vonzom az ilyeneket!

Tudom hogy nehèz de vedd őket levegőnek, vagy ami jobb nevess a szemükbe.Ez annyira felidegesítik őket ,hogy keresnek olyan prèdát akit tudnak gyötörni!!!!!

Lèpj ezen túl tanuld még kezelni az ilyen helyzeteket,agad körül pedig csak számodra pozitív emberek legyenek.


Hogy mièrt ilyenek?!


Ezek egytől egyik elhanyagolt gyermekkorú szeretett hiányos egyèneket akik nem tudják feldolgozni a múlt bèli sèrelmeket, ès saját tehetetlensègükben válnak ilyennè.mert saját jó ès biztos kapcsolatokat ,barátságokat nem tudnak kialakítani.Ezèrt támadnak minden jóra való embert,hogy ők se legyenek boldogok.


A másik dolog : mert ez sajnos menő a suliban, ha valaki kötekszik vetekszik, beszólogat.



A harmadik: az irígysèg ès a butaság.Az IQ szegények is ezt művelik.

2016. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak emberek, akiket az ilyen rosszindulatúak mindig megtalálnak. Valahogy "megérzik", hogy ők gyengébbek, kevésbé határozottabbak, vagy nem tudom...

Én is ettől szenvedek...

Egyébként olyan lehet mögötte, hogy ha lelkileg mást lenyomnak, ők sajátmaguk előtt felértékelődnek (azt hiszik magukról, hogy azáltal értékesebbek, minél jobban bántanak olyanokat akikről valamiért azt gondolják, bármiben nem olyan jók mint ők).

Ilyen motiváció lehet mögötte.

2016. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is úgy vélem, hogy lelki szegények. Ez sokszor a régi sérelmek miatt alakul ki, vagy rossz példát tanulnak el a filmekből.

2016. máj. 31. 11:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Hozzátenném: érzékeny lelkületű vagyok, és ezt biztosan megérzik.
2016. máj. 31. 11:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek ezt mindennél jobban megérzik.
2016. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Vannak olyan emberek akik "kérik" ezt. Egyszerűen kiváltják a rossz viselkedést az emberekből.


Nem azt mondom, hogy megérdemled, vagy jó hogy van ilyen, de nem nagyon tudsz ellenne mit csinálni

2016. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A falkában élő állatok is kivetik maguk közül a gyengéket. Csak az emberi érzelgősség miatt kötelező babusgatni az életképtelen egyedeket, aztán tele a világ mentális betegekkel, akiket ezek a gyenge gének szaporodása hozott létre.
2016. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

12:21

A természetben tény, hogy ez így van.

Máskülönben pedig nincs sok köze a géneknek a jellemvonásokhoz. Bizonyos dolgokat meghatároznak, de távolról nem az egész egyéniséget. Ezt csak az erősködő, lelketlen emberek találták ki, amit minden áron próbálnak bizonygatni a tudomány által.

2016. máj. 31. 12:58
 9/12 A kérdező kommentje:
mindenáron*
2016. máj. 31. 13:01
 10/12 A kérdező kommentje:
(Miért is lenne baj, hogy szeretem a folk/viking metált és egyúttal a természetet is?)
2016. máj. 31. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!