Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoznak egymással...

Miért foglalkoznak egymással (negatív szempontból) az emberek?

Figyelt kérdés

Több alkalommal is előfordult, hogy kiröhögtek/gúnyoltak az utcán számomra teljesen idegen személyek, sőt néhány esetben hosszabb távon is kiszemeltek maguknak. Fenyegettek, zsaroltak, agresszívek voltak...

Annak idején az osztálytársaim is sokat bántottak, testileg és lelkileg egyaránt.

Valamiért mindig megtalálnak a rossz emberek. (Olyan is előfordult, hogy összetévesztettek valakivel.)


2016. máj. 31. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Régen emgem is piszkáltak. De középiskola óta ez megváltozott. Mindig is a metal zenében éltem ki a dühömet. Azonba középsulis koromban ez csak fokozódott és elkezdtem úgy is öltözködni. Főként a thrash és norvég black bandákat kedvelem. Amióta ezen együttesek pólóit fekete vagy normál farmerral, láncal, mikor kell bőrdzsekivel kombinálva viselem egyetlen beszólást se kaptam. Akik piszkáltak most alig mernek rám nézni is :D


A metal mindig is egy önkifejezési eszköz volt és ma is az. Mivel jobban ki tidtam magam fejezni megnőtt az önbizalmam. Emellett ellkezdtem rendszeresen sportolni és ez még több önbizalmat adott.

2016. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindent leírtak előttem,talán még annyi,hogy érdemes elmenni küzdősportolni(nem árt,ha kondizol is)nekem adott önbizalmat(boxra járok) más lett a testtartásom,a járásom,fürgébb,kisebb lépéseket teszek,magabiztosabban közlekedek.Egy rutinos kötekedő s.g.g.fej levágja az ilyesmit,és hacsak nem full pszichopata,aki egy bivalycsordába is beleköt,akkor nem téged fog kipécézni,hanem egy nála gyengébbet.
2018. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!