Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek ha találnátok...

Mit tennétek ha találnátok egy módszert amivel milliárdosok lehetnétek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megszerezném a pénzt, aztán megoldanám, hogy kapjak egy olyan oltást, ami megöl anélkül, hogy fájna és gyors is. A pénzt meg a szüleimnek adnám.
2016. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ezt megteheted közmunkásként is.
2016. jún. 7. 18:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Elérném az álmaimat. :3 Támogatnám a családom.

Támogatnám azokat akiken mindig is akartam segíteni.

2016. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as és keresel ilyen módszert?
2016. jún. 7. 18:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyílván próbálkozok. De eddig nem találtam rá megoldást.

Viszont nem adom fel, továbbra is próbálkozok, ha pénz nem is jön össze, csak abban bízok hogy találok más megoldást arra hogy támogassam azokat akik fontosak nekem. És akkor az álmaimat már félig megvalósítottam.

2016. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Találtam csak ellopták az ötletet.
2016. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
le lehet védeni egy ötletet?
2016. jún. 7. 19:11
 8/14 anonim ***** válasza:
eladnám mindenkinek a módszert és multimilliárdos lennék
2016. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak ötletet nem lehet levédetni. Ha valamilyen műszaki dolog és készül róla leírás vagy tervrajz azt lehet levédetni. De azt is ellophatják ha a levédetthez képest máshogy oldják meg és nem elég általánosan fogalmazva van beadva a szabadalom.
2016. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezért ne áruld ez az ötleteidet még a legjobb haverodnak se. Ha már pénzt hoz neked az ötleted még akkor se. Az emberek olyanok mint a majmok. Lopnak. Csak nem banántot hanem ötleteket.

Ha megvan az ötleted akkor azonnal kezdd el megcsinálni. Mert ha nem lopja el valaki még akkor is másnak is eszébe juthat és ha megelőz akkor ő fog nyerni az ötlettel. Ha nincs pénzed megcsinálni akkor csinálj egy üzleti tervet és menj bankba hitelt kérni.

2016. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!