Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak a pénzes férfiakkal...

Miért csak a pénzes férfiakkal mennek el a szép nők?

Figyelt kérdés
Butaságokat ne írjatok, inkább kerüljétek a fórumot. Veszekedésnek nincs helye.

2016. júl. 6. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 A kérdező kommentje:
Látva a környezetemet, a férfiak keresztül mennek olyan problémákon, amiért nem ők a felelősek.
2016. júl. 6. 13:46
 2/96 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
"Veszekedésnek nincs helye" ehhez képest egy eléggé ostoba, provokáló kérdést sikerült kiírnod.
2016. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít szépnek? A műme llű,műszá jú,műszempillájú,póthajú nők? Akiknek üres a kopony ájuk? És minden férfi csak rájuk figyel fel?

A rendes,természetes szépségű,okos művelt nőket le se sz.arják, észre se veszik őket. Esetleg csak a discóból próbálják felszedni a riba ncokat,de normális helyen már egy férfi se ismerkedne. :)

Nagyon sok szép barátnőmnek van komoly párkapcsolata, igazi nők,akiknek saját stílusuk van. Van egy diplomás ismerősöm,akinel a férje ács ;) még csak nem iss gazdag, egy albérletben vannak és született egy kisfiúk. Itt a bizonyíték. De persze ezeket már sebki se veszi észre.

2016. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a kérdést nem értem. „Mennek el"--hova? Egyéjszakásra? Dugni?
2016. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
39%

A kérdés az én rétegemnek szól, én is olyan ember vagyok, akit a kérdésben kérdeztél.

Több évtizede vállalkozó.Mielőtt valaki megkérdezné, igen szabadidőm rengeteg van, mert alkalmazottak dolgoznak és nem én, ezért vagyok sokat ezen az oldalon.

Szóval.

Néha sokat hajtok,üzlet felhajtása, hasonlók.Sok nő ezt nehezen viseli.

Ezért hosszútávon nehéz normálisat találni.

DE!

Társkeresőn is fenn vagyok, elég sok ilyen oldalon.

Hétvégente haverokkal szórakozóhelyeken vagyunk.

Mivel a megjelenésünkből sugárzik, hogy hoppá!!! ezek tele vannak, szinte minden este mikor diszkóban vagyunk fél óra a pultnál, és sok csaj magától jön oda beszélgetni, ennyi.

Társkeresőn, elég ha megnézik a képeimet, (most miért ne a saját életemről raknék ki képeket, mikor úgy élek ahogy, nyaralás, jó kocsik, medencés ház),és írnak maguktól.

Ronda lány még sose írt.

Kivétel nélkül az a fajta ír, amiről még néha én is azt hiszem, hogy ez szóba áll velem?

2016. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést nem hiszem hogy fel lehetett volna ennél szebben tenni. Még így is kegyes. Azokról a nőkről beszélek, akik nem gazdag családba születtek, nem celebek, nem sztárok. Még csak nem is járnak konditerembe. A biológia géneknek köszönhetik a testi adottságukat. felsőbbrendünek gondolják magukat miközben semmilyen végzettséggel nem bírnak. lájkoltatják a facebookon a képüket. Sok józanbolond meg ráklikkel. Ezeknek meg el van szállva az agya. Miközben rengeteg helyes férfi egyedül van, vagy éppen kénytelen azt választani aki nem illik hozzá csak azért mert egyedül lenni nem akar. Azt írjátok le hogy csak azért mert valakinek jó testi adottsága van, miért érzi úgy hogy ő alanyi jogon a pénzes kigyúőrt legjobb férfiak közt is a legjobbak közé tartozik. De a lényeg a lényegben hogy a többségnek a pénz az első. Most az utolsó hozzászóülónak csak annyit hogy itt nem kell bizonyítani semmit. Olyat ne írjunk ami messze van a realitások talajától. Minnél jobban igazodjunk a kérdéshez. Attól még hogy van pár jó ember szép nők között azt elhiszem. De nagyon kevés.

Meghát bontsuk akkor őket kategóriára.


A lényeg hogy ezek sokan faluban nőnek fel és persze idegen emberrel nem szivesen ismerkednek, mert etikai alapon kifogásolják ha egy ismeretlen próbálkozik náluk. De az a fura hogya saját társaságukon belül sem ismerkednek és egyáltalán sehol inkább egyedül vannak. Örjöngenek belülről, mert a külföldi hozzájuk hasonló jó nőkhöz viszonyítják magukat,akiknek gazdag párjaik vannak. nem bírják elfogadni ezt az életet és úgy néznek egyes férfiakra itthon mint a véres rongyra. ide születtek és kész ha tetszik ha nem.Nem tudom mire várnak? Hogy jön értük a faluba majd egy szőke herces akivel kitudnak törni?

2016. júl. 6. 14:11
 7/96 Inessential ***** válasza:
100%

"Butaságokat ne írjatok"


A kérdés is butaság.

Sakk matt.

2016. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 A kérdező kommentje:

24 f vagyok. A stílusra fogják rá a nők és azzal tetézik a pénzéhségüket és hatalom,csillogás, villogás iránti vágyukat. Az én korosztályomban egyetlen egy férfit sem látok bombanővel. pedig a mi korosztályunkban 18-24 közt akad bőven. Ezek a nők hol vannak és kivel? Úgy gondolják hogy maguknál jóval idősebb férfit akarnak. De a nálunk idősebb nővel ugyanez a helyzet.

A hüjeség ne továbbja hogy a feltörekvésen gondolkoznak a nők úgy hogy elmagányosítanak embereket. Ennek nincs pozitív vége.

2016. júl. 6. 14:21
 9/96 anonim ***** válasza:
60%

pénz=hatalom.


Régen is a hatalommal rendelkező emberekkel dugtak a nők.

2016. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy töredék annyi gazdag férfi sincs mint amennyi szép nő. Ezek pedig egymással versenyeznek ha úgy tartja kedvük. Ezek a nők itt élnek közöttünk és tartogatják magukat a milliomosoknak, sajnálnak lefeküdni mert véleményük szerint a szex is csak annak jár aki tud valamit letenni az asztalra. De itt most nem 10 ezrekről beszélünk. Csak ebbe hol van az emberség nem tudom meddig süllyed még a bombanő. Mert amennyi idős vagyok én már párat az ágyamba kellett volna tudnom ez az élet rendje. A férfiak rontják el őket a gazdagok hogy lehetőséget adnak nekik. Ezzel élnek vissza.Ezért nem ismerik azt hogy önzetlenség, szeretet, elfogadás. A bombanő ugyanolyan hús vér ember mint a többi. nem konditeremnek köszönheti a fenekét és a nagy melleit sem a műtéteknek. Mégis ezzel próbál visszaélni. Én átlagkerestű férfi mellett bombanőt még nem láttam. Mert nincs is. Szép arcú nő van mellettük. De az is csak azért mert jobbat nem kap. Kommunizmusba együtt kapált a bombanő a férjével , leélte az életét egy férfi mellett jóban rosszban. Most pedig a szabad demokráciában válogatnak a férfiak közt jó dolgukban már nem tudják mit csináljanak. Ez a nagy bajuk
2016. júl. 6. 15:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!