Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan lányok akik nem...

Vannak olyan lányok akik nem fogyni, hanem pont hízni szeretnének?

Figyelt kérdés
Nem egészségesre, hanem kövérre.

2016. júl. 23. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne bárkinek is ez a célja?
2016. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak. Ő például meg is tette:


[link]

2016. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
51%

Nem hinném, hogy túl sok ilyen lány lenne errefelé.

Egyenlőre olyan molett/kövér lánnyal se találkoztam aki kifejezetten szeretné magában a súlytöbbletét. Természetesen sokan elfogadják így magukat, de a szívük mélyén ők is inkább vékonyabbak szeretnének lenni.


De az USA-ban tényleg vannak olyanok akik direkt hizlalják magukat, hogy kövérek legyenek (Ám ennek hátterében is legtöbbször egy igen bizarr pénzkeresési forma áll, ugyanis ilyen hölgyek szinte kizárólag fizetős fetish weboldalakon lelhetők fel).


Nálunk nincs ennek divatja, így a magukat kövérre hizlalni vágyó lányok száma is igencsak minimális lehet.

2016. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én ismerek olyan csajt aki hízlalta magát egy ideig. Persze nem olyan durva mértékben, mint a linkelt lány.
2016. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak! Fiúk is. Én is ilyen vagyok és a barátom is. És ez nem pénzről szól. Nekünk ez a fétisünk. Ez izgat fel. Ez olyan mint valaki lábfétises, őt a lábak izgatják, van akit a bőr szerkók... Stb.

Minket a hurkák, nagy-lógó has, toka, nagy fenék, vastag combok és karok izgatnak. Én csak 95 kg vagyok de szeretnék 140-160 lenni. Barátom 140 most. És nőni szeretne. Tudjuk hogy nem egészséges. De hány olyat hallani hogy sportoló meghalt szívrohamban edzés közben. Egyszer meghalunk vagy így vagy úgy, előbb vagy utóbb. De legalább addig boldogok vagyunk.

25f

2016. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
32%
Utolsó.Ti nem vagytok normális.Mások fogyni szeretnének,mint én.Nem hogy hízni!!!! 12L
2016. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Miből gondolod, hogy ők nem normálisak, te pedig igen? ;)

Nézőpont kérdése.

2016. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen mégis miért akar valaki fogyni? Lehetsz kb max 35kg. Az már "tééééényleg nagyon kövér!" hahaha Pont, hogy te nem vagy normális. Attól hogy például ha leülsz és van egy pici kis hurka a hasadon az még nem kövérség nehogy azt hidd már.

Egy dolgot kellene végre mindenkinek megértenie (szerintem):

Ne akarj másnak megfelelni. Kövérnek érzed magad és nem tetszik? Akkor saját magad miatt fogyj le ne más kedvéért. Ne foglalkozzunk már a másikkal hogy az miért épp így vagy úgy néz ki. Én se szólok azért hogy fúj már neked miért barna a hajad és miért nem teszel ellene és fested be szőkére mert ma az az elfogadott.


Elnézést kérek ha kicsit zavarosan fogalmaztam. De remélem érthető, hogy mire akartam kilyukadni.

Szép napot!

2016. aug. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem sikerül :(
2016. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor sovány voltam, akartam hízni, de nem kövérre, próbáltam a ducik tippjeit, hogy mit egyek, és nem sikerült. Aztán elkezdtem táncolni, felszedtem némi izmot, és elértem, hogy ne legyek sovány. Kövérre nem tudnék hízni, én inkább fogyásra vagyok hajlamos.
2016. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!