Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire furcsa, hogy...

Tényleg ennyire furcsa, hogy mindig mindenhol van nálam egy kés?

Figyelt kérdés

Sok mindenre jó, ezzel készítem el a kajám a melóba, vágok fel nehezen felbontható zacskókat, kinyitok vele egy borítékot, de volt már, hogy vezetéket kellet elvágni stb... Akármikor jól jön egy éles kés. Munkába is mindenki kétségbeesetten keresi perceken át az ollókat meg a szikéket, én meg csak kiveszem a zsebemből azt jónapot. Viszont páran már viccesen mondták nekem, hogy biztos valami ukrán maffiózó vagyok. Még ha machetevel mászkálnék azt mondom oké, de ez csak egy pár centis bicska. Tényleg ennyire szokatlan ez? :D


Egyébként ez van nálam mindig: [link]



2016. júl. 29. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez egy összecsukható bicsa,ugye? Nincs semmi gond vele.
2016. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Nincs baj vele és nem fúrcsa. Ezek tényleg nem harcra vannak kitalálva hanem a funkciójukat látják el.
2016. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#11 Igen, összecsukható és mindig egy kis bőrtokban van nálam.
2016. júl. 29. 20:52
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem furcsa.

Fiú osztálytársaim nem romák, teljesen fehér civilizált emberek és még is boxgyűrűvel és ilyen bicskákkal járkálnak, mint te.

2016. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, teljesen normális dolog, de csak akkor, ha önvédelemre kell a rosszindulatú és gonosz kötekedő emberekkel szemben, vagy ha ki akarnak rabolni. Te ettől függetlenül SOHA ne bánts olyat, akiről látszik, hogy nem bántana, és hogy nem akar kirabolni. Ne is vedd elő és SOHA ne mutogasd az utcán. Ha megtámadnak, használd. De ha nem, akkor ne bánts vele senki, főleg ne egy tök ártatlan szerencsétlen embert.
2016. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sztím te vagy az ? :D
2016. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 vagyok. Én miért is vagyok lepontozva? Akkor ezek szerint a kérdező azért hord magával kést, hogy másokat bántson? Ez esetben pont hogy őellene kéne védekezni, nem pedig őneki mások ellen!
2016. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!