Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a testalkatát tekintve felnőtt korára is gyerek maradt?

Figyelt kérdés
24 vagyok, de egyáltalán nem érzem magamat felnőtt férfinak, inkább egy olyan 14 évesnek, akinek nagy szenvedéssel és diszkriminációt elviselve kell az élet megpróbáltatásain felülkerekednie. Senki nem vesz komolyan, így nekem kell mindenért magam megküzdeni. Az utcán sétálva is borzasztó rosszul érzem magamat, mert folyton gyereknek érzem magamat. Valószínűleg depressziós is lettem az évek során. Van köztetek ilyen ember és ti hogyan néztek ki? Hogyan kezelitek ezt a helyzetet és mennyire vagytok kiegyensúlyozottak?

2016. aug. 11. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 20 éves srác vagyok, de külsőre semmi férfias nincs bennem, a csuklóm vékonyabb, mint a legtöbb nőnek, emellé még alacsony is vagyok /171-172 cm/. Néha sör vásárlásánál is elkérik a személyit, múltkor mondta az eladó nő, hogy "nem gondoltam volna". :D De a testalkatomon edzéssel tudok változtatni, a fiatal kinézetet pedig előnynek fogom fel a későbbiekben.
2016. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom sokaig nem valtozott kulsoleg mindenki gyereknek nezte aztan elkezdte elerni a celjait es nagyobb dolgokat letenni az asztalra. Parkapcsolata is lett es ezalatt a 2 ev alatt nem csak belsoleg, de kulsoleg is durvan megvaltozott. En is hasonlo cipoben jarok es vannak dolgok amiket meg kell tennem ahhoz, hogy azt a valtozast elerjem amit o, mert akarhanyszor ranezek tudom h en is kepes vagyok ra,sot biztos vagyok benne es latom magam elott az utat amit o mar megtett.
2016. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azon, hogy "gyerektested" van, étrenddel és edzéssel lehet változtatni, ha férfi vagy (nekem is gyerektestem van, de én nő vagyok, már elbúcsúztam attól az álomtól, hogy majd egy szép napon mellem nő, már nem lesz nagyobb).

Ha ez mégsem opció valami miatt (bármi egészségügyi ok lehet a háttérben, vagy egyszerűen te is egyszálbél alkat vagy, mint én, aki hiába eszik meg egy lovat és edz rá, nem változik a teste), akkor el kell magadat fogadni úgy, ahogy vagy. Nekem sikerült, de ha nem megy, nyugodtan kérj hozzá segítséget. Amint magaddal ki leszel békülve, komolyan vesznek majd a többiek is, mert hidd el, több múlik a kisugárzáson, mint gondolnád :)

2016. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1: Kb, mintha magamat olvasnám.

#3: Sajnos én is nagyon nehezen szedek fel izmot, a hízásról meg jobb ha nem is beszélek. Egyébként te nyugodj meg! Nekem a kislányos alkatú csajok az álmaim, de valószínűleg jópár ember gondolkozik hozzám hasonlóan. Biztosan szép lehetsz.

2016. aug. 11. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak a farkam maradt csecsemőméretű.

3,5 kiló és 51 centi... :-))

2016. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!