Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma már mindenki depressziós?

Ma már mindenki depressziós?

Figyelt kérdés
Interneten és élőben is mindenki csak a problémáiról tud nekem beszélni. Nekem is vannak, de nem hiszem hogy másokat kéne traktálnom vele ha nem tudnak úgyse segíteni. Vagy csak engem találnak be ilyen emberek?
2016. aug. 25. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
ne is mond
2016. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen esetben te is csak a problémáidról beszélsz. :D
2016. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

"Ma már mindenki depressziós?"


Én még nem. Csak néha. :)



"Nekem is vannak, de nem hiszem hogy másokat kéne traktálnom vele ha nem tudnak úgyse segíteni."


Amíg nem traktálsz vele másokat, addig nem tudhatod, hogy nem tudnak-e mégiscsak segíteni. Akarsz beszélni róla? ;-)

2016. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ott a pont :-) Azonban, van egy pont amikor az ember besokall és el kell mondani. A kérdezőnek nyilván elege lett belőlük. Azonban szerintem azért zavarja, mert neki is jól esne kibeszélnie magát, csak nincs olyan őszinte normális ember a környezetében, akinek kitárhatná a lelkét.
2016. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Xtina... válasza:
58%
Akik téged megkeresnek a problémáikkal és neked sírnak, hogy mennyi gondjuk van valószínűleg nem depressziósak csak túl jó életük van és nem tudnak magukkal mit kezdeni. Hidd el, akinek tényleg nagy lelki problémája van az nem is beszél emberrel..
2016. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már így elegem, mint a kérdezőnek (esetemben osztálytársaimtól, a többi csak tetőzte), mivel nekem is meg volt a bajom, el is akartam mondani, de hangosan kb senkinek nem lehetett, mert nyilvánvalóan nem érdekelte az embereket. Amelyik válaszoló azt írta, hogy a kérdezőnek is ez lehet a baja, én annak adnék igazat.

Amúgy tényleg feltűnően sokmindenki ha nem is depressziós, de erősen rosszkedvű.

2016. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez Magyarország, itt nem sok a fizetés, itt nem jó fej a miniszter!

Mindenki napról-napra pirickel, átível egyik hitelből a másikba,

ezresről-ezresre...

2016. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah szar az elet bazz.. Megyek is iszok egy sört
2016. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan csak azért mennek fel a netre, hogy keressenek egy lelki szemetest, mert már élőben mindenki menekül tőlük. A mindennapokban annyira nem vettem észre a panaszkodást.
2016. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!