Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akit a buszról ismerek. Mikor én szállok fel a buszra, akkor ő már rajta van, de mindig állni szokott.

Szóval mikor szállok fel, akkor vagy elkapja a tekintetét vagy oldalra néz lefelé vagy simán lefele. Szinte sose láttam a szemét, ahogy felérek a buszra, ezeket csinálja.

Sosem néz a szemembe, nem gondolom azt, hogy tetszem neki, de utállni sem utállhat, mert nem vág pofákat, hogy ki a franc ez? stb.

Szoktam lesni, de finoman, sunyin, ha meg ranézek a buszon, akkor is lefele néz, de olyan jambor arccal, undort nem lattam rajta. Lehet lesni a szempillak alól? Mert max úgy tajékozódhat így, úgy tudom, a pasik perifériás látása gyengébb.


Mi zajlik le benne? Annyira idegesít, hogy nem tudom, azt se bánnám, hogy utallna, csak tudjam, miért ilyen velem?

Egyszer kérdeztem tőle vmt,(hétköznapi dolog) de akkor sem nézett a szemembe, csak maga elé, de előtte álltam. Vagyis rám figyelt, arcom, szemem nem nézte. De akkor mi ez a viselkedés?

Nem látom, hogy sunyiba lesne, talán egyszer akkor nézett felém, mikor egy ismerőse felszállt a buszra és beszélgettek aközben volt ez. Pontosan nem láttam, mert akkor én csak a szemem sarkából figyeltem egy picikét


2016. szept. 8. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem érdekled. Miért kell ezen pörögni?
2016. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor az ismerősével beszélt, a szemébe nézett? Ha mindíg lefele néz valószínüleg zavarban érzi magát az emberek közt ebből fakadóan szociális fóbiája van.

B Verzió, mindíg sokat gondolkodik és máshol jár az esze, a saját "erődjében" érzi jól magát a soha meg nem valósuló terveivel ami ugyan csak szociális fóbiára utalhat. Neked meg tetszik.

2016. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt arról, hogy érdeklem-e? Arról van szó, hogy miért ilyen fura?


Esetleg mások?


Sose fordul el tőlem, akár szemben áll velem, s akkor is ezt csinálja. Még el sem húzodik

Ki érti ezt

2016. szept. 8. 17:05
 4/6 A kérdező kommentje:

Tetszik, hogy olyan különleges. Nekem is azaz érzésem, hogy zavarban van, de nem jelent feltétlenül tetszést a részéről.

Régen, mikor megismertem, akkor még nézett felém, volt egy konkrét félmosolya is felém, de én nem viszonoztam, mert zavarban voltam, erre ő elhúzta a száját és a földre pillantott. Lehet, hogy ott szúrtam el? Én azt sem vettem úgy, hogy azért nézett, mert tetszenék

2016. szept. 8. 17:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Őra ránézett, de gyakran gesztikulál is közben. Annyira édes, mikor beszél, megelevenedik az arca
2016. szept. 8. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ki beszélt itt arról, hogy érdeklem-e?"

Te. A leírtak alapján észre sem vesz téged, vagy tudomást sem vesz rólad, mert nem érdekled.

2016. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!