Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a depressziós, primitív,...

Mi ez a depressziós, primitív, pesszimista "Mai világ" szöveg?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 21:57
1 2
 1/13 eznemlényeges ***** válasza:
38%

A nehéz idők erős embereket szülnek, aztán az emberek el puhányodnak, a a puhány emberek szülnek nehéz időket.


Most éppen a puhány korszakban tartunk, ahol a legtöbb ember siránkozik...

2016. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami, amit évezredek óta szajkózik minden ember a világon, mert alap, hogy mindenki olyan bölcs, hogy átlátja a világtörténelmet, és tök véletlenül arra a következtetésre jutott, hogy eddig ez az időszak a legrohadtabb, és a biztos pusztulás felé megyünk.
2016. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek.


Akkora balf🅰szok az ilyen emberek. Titeket nem idegesítenek?

2016. szept. 17. 22:55
 4/13 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Eléggé idegesítenek, néha alig bírok magammal.
2016. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem is mindig kihoznak a sodromból az ilyen vadbarmok. De ez miért jó nekik? Ki az a köcsög aki ezt a "lavinát" elindította?
2016. szept. 17. 23:34
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Van benne igazság szerintem. Nagy gáz van a mai világgal, ahogy a dolgok alakulnak.


Pl. ennyi elkényelmesedett, önző nyugdíjast talán sosem hordott hátán a föld. Olyat az öregapámék el nem tudtak volna képzelni, h. a zöldhatáron ezrével özönlenek be ellenőrizetlenül emberek az országba, de sztem más országokban sem.


Olyan se nagyon volt még az ország történelmében, hogy becsületes szakmával a kezedben nem tudtál annyit dolgozni, hogy egy normális hajlékot összehozz, és a gyerekeidet legalább tisztes szegénységben felneveld, majd öregkorodban ne a szegényházban köss ki.


Az is a legnehezebb időkben fordult elő, hogy meglett családapák hónapokra kényszerülnek elhagyni családjukat, hogy 1000km-rel arrébb vmilyen gyárban robotoljanak,mert itthon nem alkalmaznak 45 év felett.


Ez a depressziós, primitív, pesszimista szöveg a való világ.

2016. szept. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ekkora szart ,ember.


"Olyat az öregapámék el nem tudtak volna képzelni, h. a zöldhatáron ezrével özönlenek be ellenőrizetlenül emberek az országba, de sztem más országokban sem."


Persze. Oszmán birodalom? És ez csak egy példa. Azt még meg sem említem ,hogy nem is egy konkrét államról beszélünk per pillanat. Értem ,szóval szerinted nem voltak népvándorlások...


"Olyan se nagyon volt még az ország történelmében, hogy becsületes szakmával a kezedben nem tudtál annyit dolgozni, hogy egy normális hajlékot összehozz, és a gyerekeidet legalább tisztes szegénységben felneveld, majd öregkorodban ne a szegényházban köss ki."


Szerinted a nemeseket mikor érdekelte ez?


"Az is a legnehezebb időkben fordult elő, hogy meglett családapák hónapokra kényszerülnek elhagyni családjukat, hogy 1000km-rel arrébb vmilyen gyárban robotoljanak,mert itthon nem alkalmaznak 45 év felett."


Karavánok nem mondanak semmit (és még sorolhatnám)...?


"Ez a depressziós, primitív, pesszimista szöveg a való világ."


Nem ez egy primitív,pesszimista,depressziós f🅰szság ,amit életképtelen balf🅰szok szajkóznak.

2016. szept. 18. 02:57
 8/13 MZ.per.X ***** válasza:

"Olyan se nagyon volt még az ország történelmében, hogy becsületes szakmával a kezedben nem tudtál annyit dolgozni, hogy egy normális hajlékot összehozz, és a gyerekeidet legalább tisztes szegénységben felneveld, majd öregkorodban ne a szegényházban köss ki."


El kell szomorítsalak, a történelmünk 90%-ban az átlag ember szarul élt, nem csak nálunk, máshol is. Még a nagyszüleink is 5-8-an laktak egy szobában, és felváltva jártak iskolába mert nem volt cipőjük télen.

2016. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MZ.per.X ***** válasza:
Amúgy mindig voltak emberek, akik jöttek a "Mai világ" szöveggel. Ez ugyanolyan mint a "Mai fiatalok".
2016. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"El kell szomorítsalak, a történelmünk 90%-ban az átlag ember szarul élt, nem csak nálunk, máshol is. Még a nagyszüleink is 5-8-an laktak egy szobában, és felváltva jártak iskolába mert nem volt cipőjük télen."


A "szar" az relatív. A mostanihoz képest azok az életkörülmények valóban rosszak lehetek ,de akkor ez volt.


Ami azt illeti ,poén ,de én 60-70-80 évesektől ezt a "mai fiatalok" dumát még sosem hallottam.

Csak megszomorított,szerencsétlen,balf🅰sz 20-10 évesektől.

2016. szept. 18. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!