Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kire mondjátok manapság...

Ti kire mondjátok manapság azt, hogy egyedi?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a márkás cipőjű ombre meg ecset hajú fiatalokra, hanem tényleg te kire mondanád hogy egyedi?

2016. okt. 24. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ecsethajú, márkás cipős ember is lehet egyedi, csak nem a ruhájával fejezi ki magát.


Az egyediség nekem csak az öltözködési stílusról szól, hanem az önálló gondolatokról, a "szokatlan" ízlésről, és a csak rá valló, nem beskatulyázható (de nem is "Nézzétek, nagyon random vagyok XD JEGESMEDVE HAHA megint random voltam") viselkedésről.

2016. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*nem csak.
2016. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra aki nem próbál hasonlítani senkire, felvállalja saját magát, a saját véleményét amit akármennyien is utálnak.
2016. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki nem tömegtermék s nem is próbál az lenni.
2016. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én azt mondom valakire hogy egyedi, akkor annak sosincs köze semmilyen külsőséghez. Se ruhához, se hajhoz, se semmihez amit az ember alakíthat a külsején. Az igazán egyedi emberek akaratuk nélkül azok, vagy mert olyan a világlátásuk, vagy mert csak simán különlegesek de mindenféle erőlködés nélkül. Vannak ilyen emberek, akiken egyszerűen csak érzed hogy mások, és ez lejön kb az első beszélgetésnél.
2017. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!