Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a budai úri...

Mi a véleményetek a budai úri fiúkról? Az ilyeneknek mi a gyenge pontja?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet, elsőéves gólya vagyok vidékről jöttem fel, koliban lakom és van pár évfolyamtársam, akik ilyen budai úri fiúk. Mindenbe belesz_rnak, elhülyéskedik a sulit, márkás cuccokba járnak, mindenféle luxus dolgokat csinálnak és közben Budán élnek a mama hotelben és a papa bank támogatja őket. Azt hiszik, hogy övék a világ, mintha felsőbbrendűek lennének, pedig semmit nem tettek le az asztalra. Sebezhetetlennek mutatják magukat, de vajon van gyenge pontjuk?

2016. nov. 13. 13:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Budai úri fiúk gyenge pontja? Az önértékelési zavarokkal küzdő, komplexusos vidéki egyetemista lányok. Amúgy ha idősebb leszel, rájössz, hiába a kapcsolat, minden, aki szakmailag nulla, az sehová sem kell. Tehát tanulni kell. És nem a budai úri fiúké a világ, messze nem. Ha valaki tud viselkedni, jó nevelést kapott az előny. Akikről te írsz, azok náladnál jobb módban élő szülők deklasszálódott , elkorcsosult gyermekei. Szellemi toprongyok. Ócska "osztályárulók."
2017. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!