Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek furcsa vagy...

Szerintetek furcsa vagy beteges dolog-e az, hogy ezeket a dolgokat elteszem? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Ha azok a munkatársak, akiket nagyon bírok, írnak nekem egy viccesebb feljegyzést egy cetlire, vagy leraknak valami hülyeséget az asztalomra, akkor egy kicsit tovább maradok benn, suttyomban elteszem, amikor már nem látják, és otthon kirakom valahová a szobában.

Ugyanígy azoknak a barátoknak, akikkel nem tudok naponta találkozni, de minden nap írunk egymásnak, néha lefotózom az üzeneteit, kinyomtatom, és kiteszem egy, külön erre a célra készített faliújságra.

Egy szobát bérelek, van benne egy kis dolgozó-tanuló sarkom, oda szoktam kipakolni ezeket a dolgokat. Ha rájuk nézek, akkor mindig eszembe jut, mennyire szeretem ezeket az embereket, és nagyon boldog leszek. Viszont a szobámba senkit nem merek bevinni (pláne olyan embert nem, aki "szerepel" a falamon, mert félek, hogy valami beteg állatnak nézne, ha ezt látná.

Így névtelenül, ti mit gondoltok erről? Ez a normális kötődés a barátaimhoz, vagy már beteges?

21/L



2016. dec. 28. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Picit beteges, de szerintem nincs ezzel semmi baj, ha boldog vagy tőle. Én nem ijednék meg ha valaki az üzeneteimet ennyire becsben tartaná.
2016. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően nem ciki dolog, mondjuk ez a kicsit creepy falas dolog meg talán az üzenetek kinyomtatása sok nekem.


Nekem van egy céges füzetem, én abba szoktam elrakni ezeket a post-iteket meg felírok vicces beszólásokat.

2016. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a munkahelyen a kollégáimmal mindig eltesszük egymás post-it üzeneteit. Jókedvünk lesz tőle, nincs ebben semmi. Az ember igyekszik olyanokkal körbevenni magát, amiket szeret látni, olvasni.
2016. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BlodDrunk ***** válasza:
100%
Semmi nincs benne,de ha ennyire zavar,hogy senkit nem mersz behívni gyűjtsed valami mappába vagy elektronikusan vidd fel tablet,telefonra ott is mindig kéznél van ha olyan kedved van nézegetheted és más se tudja.
2016. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa vagy ijesztő, ne aggódj ezen. Viszont te mit gondolsz, kérdező?
2016. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon aranyos dolog. :)
2016. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben egyáltalán semmi furcsa sincs.
2016. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megvannak az ilyen kedves,vicces uzenetek. Sot,a parafatablamon nem egy orai levelezes es puska is van kirakva. Mindent elteszek,ami ilyen jellegu,jo erzes ezekkel korulvenni magam.

Szerintem egyaltalan nem beteges.

2016. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, persze ha valakiben maradt még valami, ne tartsa magában :D


Hogy én mit gondolok? A motiváció, ami miatt elteszem ezeket (sokat jelentenek nekem ezek az emberek, szeretek rájuk gondolni) szerintem teljesen normális, viszont a "gyűjtögetés" elég furcsa, ahogy valamelyik válaszoló írta, creepy :D

Csak azokat az embereket nem hívom be a szobába, akiknek a dolgai ki vannak téve. Mert én személy szerint furcsának találnám, ha látnám mondjuk a saját kinyomtatott üzenetem valakinek a házában, kicsit meg is ijednék tőle, pedig én pontosan ugyanezt csinálom.

2016. dec. 29. 10:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Valahol aranyos a dolog így leírva, de bevallom, ha élőben ismernélek és kiderülne ez (pláne az, hogy emiatt hozzád senki nem mehet fel) akkor azért lenne bennem egy furcsa érzés. Tehát ha például alakulna köztünk valami és ezt megtudnám, valószínűleg kifarolnék a dologból.


Régebben volt az a túlságosan ragaszkodó barátnő mém. Ez a lefotózom az üzenetet, kinyomtatom, kitűzöm a faliújságra dolog nekem kicsit ilyen benyomást ad. Ha csak elraknád a fecniket és lementenéd az üzeneteket, azzal semmi bajom nem lenne, de ez a szentélyt berendezni dolog nekem túl sok.

2016. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!