Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek furcsa vagy...

Szerintetek furcsa vagy beteges dolog-e az, hogy ezeket a dolgokat elteszem? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Ha azok a munkatársak, akiket nagyon bírok, írnak nekem egy viccesebb feljegyzést egy cetlire, vagy leraknak valami hülyeséget az asztalomra, akkor egy kicsit tovább maradok benn, suttyomban elteszem, amikor már nem látják, és otthon kirakom valahová a szobában.

Ugyanígy azoknak a barátoknak, akikkel nem tudok naponta találkozni, de minden nap írunk egymásnak, néha lefotózom az üzeneteit, kinyomtatom, és kiteszem egy, külön erre a célra készített faliújságra.

Egy szobát bérelek, van benne egy kis dolgozó-tanuló sarkom, oda szoktam kipakolni ezeket a dolgokat. Ha rájuk nézek, akkor mindig eszembe jut, mennyire szeretem ezeket az embereket, és nagyon boldog leszek. Viszont a szobámba senkit nem merek bevinni (pláne olyan embert nem, aki "szerepel" a falamon, mert félek, hogy valami beteg állatnak nézne, ha ezt látná.

Így névtelenül, ti mit gondoltok erről? Ez a normális kötődés a barátaimhoz, vagy már beteges?

21/L



2016. dec. 28. 23:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A gyűjtögetés szerintem nem kifejezetten furcsa, mindenki el szokott tenni emlékeket ilyen vagy olyan formában. A kinyomtatom az üzenetet viszont már tényleg creepy.


Emlékei meg mindenkinek vannak, nekem volt hogy 10+ éves füzetet lapoztam át, és minden oldaláról eszembe jutott valami, minden kis rajzról, még volt egy kitépett lap is emlékeztem hogy azzal köpő csöveztünk :D

2016. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Metionin ***** válasza:
A post it-eket én is elteszem.
2016. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!