Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem már az...

Miért nem szeretem már az animéket?

Figyelt kérdés
mármint kb 2010-be bolondultam bele nagyon és magával is vitt de tényleg durván kb 2014-ig animéztem szóval 4 évet. Utána jött pár dolog ami miatt már nem néztem de azóta nem is akarom meg ha nézek is egyet akkor rám jön a "hányinger" ettől a cukiskodó megrajzolástól meg a magas kislányos nyávogós hangoktól amik benne vannak (komoly animéket sem tudok már megnézni attól is kiráz a hideg.) A kérdésem az hogy miért? az ember tényleg ennyire megtud utálni valamit ami egy ideig az élete része volt? nem is tartok rá igényt egyébként. Az is lehet hogy 3 éve megkomolyodtam? azt tudni kell hogy én annyira szerettem az animéket hogy egésznap azt néztem és belecsöppentem abba a világba és a külvilágot elzártam magamtól. 20/F

2017. jan. 6. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Felnőttél...
2017. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem rossz animéket néztél az animék nagyon jók de a jóból is megárt a sokk.És nagyon kevés van amit érdemes végig nézni itt van pl:Drifters. Vannak benne gyenge részek amikor próbálnak benne viccelődni.De ezen kívül nagyon érdekes főleg a karakterek valós történelmi személyek is vannak benne már csak ezért érdekes.De a vicces jelenetek miatt majdnem abba hagytam mert azok nagyon rosszak.És a történelmi személyek történetét is nagyon jó volt végig olvasni.
2017. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondanám azt, hogy felnőttél mert sok felnőtt, aki valóban az is nézi őket továbbra is. Egyszerűen megváltozott a véleményed a dolgokról. Én hasonlóan jártam. Pl régebben nagyon tetszettek a hollywoodi filmek, vígjátékok stb, az animéket pedig valami degenerált dolgoknak tartottam. Jelenleg teljesen fordítva gondolom, elég csak meglátnom egy filmnek a plakátját vagy reklámját és rosszul vagyok tőle, nem értem mégis, hogy nézhettem végig azokat a semmitmondó filmeket.
2017. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én is így voltam volt hogy naponta 2-3 animét is végignéztem de az régen volt...

most már alig találni olyan animét ami jó mert ahogy írtad elmentek erre a kislányos vonalra

2017. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Clay Morrow ***** válasza:
Én ezelőtt 10 évvel is szerettem, most még jobban, nem hinném, hogy pár év múlva már utálni fogom és a 'hányinger' kerülgetni. De nem tartom lehetetlen dolognak. Biztos van olyan dolog az én életemben amit régen szerethettem csinálni, de mára már nem..
2017. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 1 animét bírtam csak végig nézni( death note volt a neve talán),szóval ezt a műfajt meghagyom másoknak :)
2017. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Én is régen animés voltam, de most már teljesen elhidegültem tőle. Nem utálom vagy ilyesmi, csak már nem érdekelnek. Am nem lehet, hogy azért nem szereted már őket, mert mondjuk rossz emlékeket idéznek fel benned abból a korszakból, amikor nézted őket? Írtad, hogy elzárkóztál akkor a külvilágtól. Gondolom, akkor nem voltál nagyon boldog, és nyilván ez jelenik meg előtted, amikor most megint belenézel egy animébe.
2017. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Kedves utolsó! szerintem fejét találtad a szöget. Úgymond olyankor "boldog" voltam de csak az én kis világomban ebben az anime világban. Ugye akkor lányokat is úgy kerestem hogy ha nem olyan mint az animébe nem kell meg nem is találtam olyat egyértelműen szóval az a 4 év szép is volt de csak egy kis része a többi meg rossz. Mert pl én AMV-ztem is 4 évig abban az időszakban és az jó volt meg vannak nagyon szép emlékeim az animézéssel kapcsolatban pl akkoriban a karácsonyok meg a szilveszterek valamiért nagyon jók voltak megvolt az a hangulat ma már nincs meg az amit akkor teremtett az a "világ".Elég rosszul viselkedtem akkor... Anyámmal,apámmal nem foglalkoztam,nem segítettem nekik,nem akartam kijönni a szobámból egyáltalán a világba hajnalokig felvoltam..stb szóval szerintem ez IS lehetett az ok :)
2017. jan. 6. 20:49
 9/15 anonim válasza:
Nagyon jól látod az egészet,erre csak eg szó van : felnöttél!Én is ilyen viltam mint te,mindig animét néztem hajnalig chateltem,szrtam mindenre,szinte zombi módon élzem.Aztán elvégeztem a sulit,dolgozni kezdtem és valahog lekopott ez az egész.Néha visszanézek az animeadsicts chatre és mél a szánalmat érzek azok után akik a kotosztályomból még mindig ott tengetik szerencsétlen napjaikat.24-25-30 évesek tizenéves lánykákkal chatelnek meg marakodnak!De van olyan is aki a kisfiúkat próbálja ott felszedni, szóval egy fertő ahhoz kêpest ami 4-5 éve volt ott.A drig napi téma tiszta szánalom az egész.Egy régi haverom ( már nem az) nem dolgozik,ott hagyta a sulit a szüleivel él,egy élősködő és ő ilyen is marad.Ha nem róla szól a chat akkor megy a balhé,de ez annyira szánalmas ennyi idősen.Tényleg jó az anime,de egy normális ember életében eljön az z idő amikor ki kell lépni a való életben és élni kell!
2017. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak azért nézem mert néha vannak benne érdekes történetek szerintem a felnőttséghez semmi köze nincs. Japánban mindenki olvas mangát a metróban de ez is milyen érdekes ott azért néznének ki a felnőtt emberek mert nem nézel animét :).
2017. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!