Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem már az...

Miért nem szeretem már az animéket?

Figyelt kérdés
mármint kb 2010-be bolondultam bele nagyon és magával is vitt de tényleg durván kb 2014-ig animéztem szóval 4 évet. Utána jött pár dolog ami miatt már nem néztem de azóta nem is akarom meg ha nézek is egyet akkor rám jön a "hányinger" ettől a cukiskodó megrajzolástól meg a magas kislányos nyávogós hangoktól amik benne vannak (komoly animéket sem tudok már megnézni attól is kiráz a hideg.) A kérdésem az hogy miért? az ember tényleg ennyire megtud utálni valamit ami egy ideig az élete része volt? nem is tartok rá igényt egyébként. Az is lehet hogy 3 éve megkomolyodtam? azt tudni kell hogy én annyira szerettem az animéket hogy egésznap azt néztem és belecsöppentem abba a világba és a külvilágot elzártam magamtól. 20/F

2017. jan. 6. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már végignézted amit lehetett és az többi évek során aligha csináltak valami újat. Legtöbb gyenge kissékre épülnek. Lerágott csont.
2017. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1) Azért mert 13 éveseknek való shounenekre van igény, így főleg azokat készítik, te meg válogatás nélkül azokat nézed


2) Nem szelektálsz, szar animéket nézel


Lehet belenézhetnél helyette pár mangába ami kissé különbözik ezektől, mangák között sokkal több az idősebbeknek való, amik pont emiatt nem lesznek soha leadaptálva rendesen TV-ben.

2017. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is jobban szerettem a kezdetekkor az animéket. Mostanság csak ecchi-ket, horrorokat meg egyéb "finomságokat" találok, amik engem annyira nem kötnek le.
2017. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

#11,#12,#13 -> Egyetértek.


Tényleg sok a klisékre épülő, amik közül nem mindig egyszerű megtalálni azt amit érdemes megnézni.

Én régebben sok animét néztem főleg fantasy témakörben. Azóta változtam én is és a fantasy-t kerülöm. Nem utálom vagy ilyesmi, csak már unom. :) Mostanában kevesebb animét nézek. Megválogatom, hogy mi az amit megnézek és mi az amibe bele se nézek vagy 1 rész után otthagyom.


Még egy:

- Történhetett veled valami olyan, ami miatt elhidegültél az animéktől? Gondolok én pl. ilyenre: Volt haver/barátnő/stb ajánlotta az animéket vagy egy animét és később az adott emberrel összevesztél/eltávolodtatok/szakítottatok/stb. Ez lehet akár egy ok, ami miatt nem tudsz úgy tekinteni az animékre, mint régen. De ez csak egy felvetés természetesen.


25/F

2017. jan. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz körbe jobb mangák környéken. Nagyon sok van ami felnőtteknek való és nem került rendesen anime adaptálásra (pl. Berserk, Tokyo Ghoul etc.)


Vagy egyszerűen soha nem fog anime készülni belőle, pedig nagyon jók.


Animék közül azokat fogják elkészíteni amik nem olyan véresek, titinknek valók vagy echi. Sok animét csak azért készítenek, hogy megdobja a LN vagy manga eladásokat, így minőség vagy tartalom nem is olyan fontos.

2017. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!