Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pont az ilyen emberek...

Miért pont az ilyen emberek nézik a Walking Dead-et?

Figyelt kérdés
Miért pont a leg nyápicabb gyerekek nézik a Walking Dead-et, és hiszik azt hogy ők is olyan keménye mint a filmben ? Kajak némelyik azt hiszi hogy ő is aratná le a zombikat, meg olyan kemény mint a szereplők! Közben meg az Iphone-juk nélkül 1 órát nem bírnak ki, a hajukat a tükörben állítják, hetente mennek fodrászhoz, ha kicsit dolgozni kell már félre áll a szájuk!
2017. jan. 8. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát kiélik a fantáziájukat.

Én mondjuk tudom, hogy engem a legelső megenne:(

2017. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagy a reklámja, ezáltal populáris, így sokan belenéznek, megkedvelik. A sorozatnak ez csak jót jelent, nem foglalkozik azzal hogy kik nézik.
2017. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy látom általános iskolásokról lehet szó.
2017. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert nem te döntöd el, hogy ki milyen sorozatot nézhet, s semmi közöd ehhez amúgy is, hogy kik nézik :D

Mondom ezt úgy, hogy elítélem a beképzeltséget amiről beszélsz :D

Bocsi tizenéves kisgyerek kérdező aki az interneten éli ki magát >.> de ez van.

2017. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az aggaszt hogy nézik! Nézzék, de ne képzeljék már magukat attól keménynek! Ha egy küzdősportoló, vagy katonai még azt gondolja magáról hogy ő bírná azt a világot oké, de ezek ?
2017. jan. 8. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azokra vagy kiakadva akik a sorozatnézést alapvető túlélési kiképzésnek veszik. Mintha valaki pankrációt nézve tanulna meg birkózni. Na igen, ezek a sorozatok nem túl realisztikusak. De nem is kell annak lennie. A lényege a szórakoztatás. Bár én személy szerint nem vagyok oda a Walking Dead sorozatért (a Telltale játék nagyon jó volt) de nem hiszem hogy bárkit el kéne tiltani tőle mert "nem elég menő hogy nézze".

Viszont akkor menjünk át a másik oldalára a kérdésnek. Ki élné túl?.... Ha a Walking Dead szerű zombikat vesszük alapul akkor 1-1 zombit mindenki könnyűszerrel le tudna győzni. Buta, esik szét a teste, nem tud emberhez méltó erőt kifejteni és még sorolhatnánk miért lenne elég egy halánték ütés neki. A tényleges problémát még a horda sem jelentené, hiszen el tudna futni előlük az átlag ember. A veszélyt inkább a meglepetés szituációk, de jóval inkább a többi ember jelentené. Ezekre meg kevésbé lehet készülni.

Nekem több nemzetközi full kontakt aranyam van, tapasztalt ellenfelek ellen küzdősportban. De még így se tudnám azt mondani hogy bátran kiállnák mindenkivel aki szembe jön az utcán. És ha többen vannak, esetleg van náluk egy-egy kés akkor megint más a szituáció. És nekünk nincsen főszereplő vérünk ami mágikus módon megvéd.

Ennek ellenére szerintem nem lenne ekkora balhé mint a walking dead-ben. Az emberiség rengeteg valóságos vírust túlélt már és egyéb katasztrófákat. Szerintem az elején lenne egy nagyobb káosz, majd szervezetten visszavennék a hatalmat a hadi erők és egyszerűen új találmányokkal és életvitellel az emberiség alkalmazkodna ehez az új típusú élethez. Ugyan úgy élnénk mint eddig, csak a gyerekek kisiskolában tanulnák hogy a "zombikat" el kell kerülni, és lehetőség szerint megölni. Lenne olyan szolgáltató aki elvállalná hogy biztonságosan leszedi az egy-egy véletlen elkóborolt példányt mi hirtelen megjelent. És lennének találmányok amivel távolról pillanat alatt betömheted a száját ha látsz egyet hogy ártalmatlan legyen míg kijön érte a halottas kocsi. Annyi hogy mindig minden ajtót zárnod kéne. De akkora katasztrófa nem lenne mint a filmekben.

Egy World War Z szerű akrobata zombi hullámtól már jobban félnék...

2017. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 nagyon érdekes amit mondtál!!!!!!! The walking dead rajongó vagyok. Ez így még nem jutott eszmbe, de mennyire igazad lehet!!!
2017. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En lany vagyok, es nem nezek Walking deadet, de esetleg azt tudom en is elkepzelni, amit elottem mar leirtak: hogy ebben elik ki a fantaziaikat. Ahhoz tudnam hasonlitani, mint amikor en megnezek egy hercegnos filmet, vagy meset, es egy pillanatra en is hercegno lehetek. Persze hamar elillannak az effele kepzelgesek, de megis erot ad ahhoz, ami igazan szeretnel lenni. Talan ez :)
2017. jan. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni. Majd az élet elkeni azt a nagy egójukat egyszer. Legkésőbb egyetemen rájönnek, amikor magukra lesznek utalva, vagy amikor diákként munkát kell vállalniuk, mert anyuék már nem fizetik a bulikat meg a ruhákat.
2017. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégis te honnan tudod, hogy kik nézik? Én is nézem. 3 diplomám van, 2 gyerekem, nő vagyok. Ez egy tv-sorozat, bárki nézheti. Gondolom, te is nézed.
2017. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!