Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy én csajozógép vagyok meg szórakozok minden lánnyal?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs így, fordítva voltak a dolgok pont. Velem szórakoztak, csak már kitapasztaltam a dolgokat és nem megyek bele ilyenekbe.

Sokszor kerültem közelebb egy-egy lányhoz (Évi 3-4 ilyen van, hogy esélyt adunk egymásnak valakivel egy kapcsolatra..), mindig az lett a vége, hogy faképnél hagytak. Ezekkel a lányokkal csókig jutok el általában, sosem fekszünk le. Mind fiatalabb lány, 18 vagy az alattiak, én 20 vagyok. Mikor már beszélünk komoly dolgokról, akkor mondják el, hogy ők engem olyannak gondoltak, aki szórakozik a lányokkal és meghúz párat, aztán cső, ennyi. Totál nincs így, sosem jutok el idáig és nem is nagyon volt ez célom.

Csávók is mondták már, hogy ezt gondolták rólam, erre pont nincs ez. Mi ez?


2017. jan. 11. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelembe véve, hogy nem ismerünk téged.. honnan tudjuk?
2017. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ők sem ismernek, mégis ezt gondolják..?
2017. jan. 11. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed kiírása után már mi is.

Egyébként ki az az Évi?

2017. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Évi = Évente, bocs.
2017. jan. 11. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

aha,szóval ezt a lányok mondták akkor neked.

igencsak rosszul értelmezted és még mentegetőzöl is itt miatta.

azért mondták,mert azt hitték vagány nyomulós gyerek vagy,aki érdekes és lehet vele nagyokat dugni.

nem pedig egy tökölős,totojázós figura.

erre a jó válasz az lehetett volna a részedről hogy-

-naná,hogy az vagyok.éppen most hirdetek felvételt a 99. háremhölgy személyére.jelentkezel rá?

aztán nevetsz egyet megcsókolod és kész,kivágtad magad a baromságból anélkül hogy illúzió romboló és kiábrándulást szülő mentegetőzést produkálnál.

és persze veszed a lapot,hogy itt az idő a tettek mezejére lépni a leányzóval,mert türelmetlen cseppet.

2017. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"vagány nyomulós gyerek vagy,aki érdekes és lehet vele nagyokat dugni.

nem pedig egy tökölős,totojázós figura. "


Nem vagyok nyomulós, inkább megfontolt, mint tökölős. Ha eljön az idő, akkor lépek, ennyi. Ez lehet, hogy az ő szemükbe én a vagány, nagyokat dugó gyerek vagyok, csak ez, mint ahogy írtad, illúzió és a kérdésem is erre irányult, hogy miért hiszik ezt, szóval ez még most sem volt válasz.

2017. jan. 11. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
merd dugni akarnak,meg nagyokat nevetni,nem pedig nagyokat lelkizni.
2017. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát sosem én voltam, aki lelkizni kezdett.. :D Én sajnos mindig belementem a lelkizésbe, aztán az lett a vége, hogy dobtak. Lehet nem kéne, hanem azt csinálni, ami a céljuk, ahogy írtad.
2017. jan. 11. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:

igen.

ez tényleg lehet az oka,mert ez a kontroll átadás.

vagyis hagyod hogy a csaj akarata érvényesüljön rajtad a sajátod kárára.

ezt általában pipogyaságnak tekintik az elején és valóban vagy barát zóna,vagy kocoltatás a jutalma.

az elején azt kell éreztesd,hogy tetszik neked és a közeledésed nem alpári,de egyértelműen szexuális jellegű.

lelkizés meg csak dugás után jöhet szóba.

2017. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!