Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért tartják vonzóbb...

A lányok miért tartják vonzóbbnak a fekete hajó fiúkat a (természetes) szőkékkel szemben? Miért férfiasabb a sötét hajszín? És miért nőiesebb a szőke?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 12:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Ez embertől függő, valakinek ez jön be, valakinek meg az. Ráadásul sokszor nem úgy alakul az életben, hogy olyan társunk lesz, akit azelőtt elképzelt magának az ember, de mégis működnek sok esetben.
2017. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én 22 éves vagyok. Még az lenne a kérdésem, hogy a dús hajú pasik jobban bejönnek, mint a gyér hajúak?
2017. jan. 15. 14:56
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a szépség, vagyis RELATÍV. Vannak, akiknek a sötét hajúak/szeműek jönnek be, és vannak, akiknek a világos hajúak/szeműek jönnek be.
2017. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Ez egyértelmű.Nekem a dús hajúak persze nem az a pávás kefehaj.De igazából ez is egyénfüggő, lehet vkinek a kopasz.

Üdv, #akiakorodatkérdezte

2017. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. jan. 15. 15:06
 16/16 anonim ***** válasza:
A szőke haj ártatlanságot sugall ami gyerekességel párosul (mi gondoljuk így) igy ez nem egy férfias hajszín inkább nőies ...törékeny...
2017. jan. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!