Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csajról előre megmondtam...

Egy csajról előre megmondtam hogy le akar húzni? Jós vagyok, emberismerő vagy csak egy kiégett cinikus?

Figyelt kérdés

Egyetemen van egy csoporttársam full extrás luvnya. Soha rám se nézett. Egyik nap odajön hozzám szélesen mosolyogva és csacsogni kezd. Első gondolatom az volt-na ez akar valamit. Na nem randit vagy szexet, hanem le akar húzni ki akar használni.

Bingó. Azt akarta hogy „segítsek” neki a hiányzó jegyzeteket összeszedni. Magyarul adjam oda az összeset mert neki „néhány” hiányzik (=az összes).

Nem is ez a lényeg hanem az hogy ahogy odajött és rámnézett még meg se nyikkant már tudtam hogy na itt lehúzás lesz.

Még véletlenül se jutott eszembe hogy tőlem mint fiútól akar valamit.

Mit akarna egy full extrás liba tőlem. Ő a hasonszőrű jó külsejű zéró agyúakhoz szokott-amilyen ő maga is.

Vajon én jó emberismerő vagyok, vagy jós, vagy csak egy cinikus?


2017. jan. 15. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem vagy hülye/naiv.:)
2017. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ja egy paddla arrébb ment következő fiúhoz aki egyből padlót fogott és adta amit kért.

Mit kapott cserébe? Egy mosolyt.

Másnap sztem a csaj már köszönésre se méltatta.

2017. jan. 15. 19:05
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

"Vajon én jó emberismerő vagyok, vagy jós, vagy csak egy cinikus?"

Egyik sem. Csak sima következtetést, amit bárki megtud csinálni ha nem retardált az illető.

2017. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

" amit bárki megtud csinálni ha nem retardált az illető."


Baromság.

Egy paddal arébb bizony nem tudták...

és hány és hány olyan fiú pasi van aki egy szép nőtől egyből zombi lesz...


Hány oilyan pasi van akit bepaliz a nő elveteti magát aztán pár évvel később elválik és viszi a fél házat....

2017. jan. 15. 19:10
 5/17 anonim ***** válasza:
az ilyen ferfiak akikrol te irsz kerdezo azok full hulyek, vagy csak sok a kidobnivalo penzuk s gondoljak legalabb van egy jo nojuk.
2017. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak kiismerted az emberek egy részét. Azért lottózni ne kezdj :D
2017. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

" full hulyek,"


Már miért lenne full hülye? Andy Vajnát is megboldondította Timike, a farkánál fogva vezeti. és Andy Vajna nem épp egy buta ember.

2017. jan. 15. 19:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ha egyetemen így odamegy hozzád vagy rádír egy viszonylag idegen, akkor nem kell agysebésznek lenni, hogy rájöjj, hogy kell valami jegyzet vagy vizsgakérdés annak az embernek, akármilyen nemű is vagy akárhogy is néz ki az illető...


Az mentalitás kérdése, hogy erre hogy reagálsz, van akinek adok jegyzetet, mert később én is hivatkozhatok erre, ha kell valami jegyzet, ha meg véletlen utálom az illetőt akkor meg elküldöm. De csomószor ilyenekre alapozva szereztem meg anyagokat, de mindegy.


"Mit kapott cserébe? Egy mosolyt."


Mit adott volna ott cserébe, egy szopást, de tényleg?:D

2017. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"Full extrás luvnya" Húha, micsoda szöveg
2017. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Mit adott volna ott cserébe, egy szopást, de tényleg?"


Mondjuk.

A biznisz az biznisz.

Azért cserébe kapott volna jegyzetet.

2017. jan. 15. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!