Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában a facebookon a...

Mostanában a facebookon a fiatal csajok miért úgy viselkednek mintha valami mű gengszterek lennének?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom, és tényleg nem akarok rasszista véleményt alkotni szimplán csak tényeket közlök (amiket látok). Előre szólok, hogy fehér csajok is viselkednek így tömegével, és hát roma lányok is ilyen 50-50 arányban kb..


Ilyen bakcigányok zenéit osztogatják meg ilyen tetovált 20 on éves mű escobárok zenéit...pl ez a ricco vagy ki a tököm az meg *hozé márk íronikussan, mr busta...tehát az ilyen társadalom söpredékeit.


Félre értés ne essék én imádom a rap zenét, de ezek valami hallgathatatlanok....akkor ez mellé folyamatosan posztolgatják az új tetkójukat, de kb olyan az összes mintha már valakin láttam volna.


Ha elmennek valahova inni, vagy ilyen utolsó emberekkel vannak együtt azt azonnal közhírré kell tenni.

Hát basszus a férfiak nem csinálnak ilyent, de ez most komolyan mondom.


Ismerek azért pár tényleg rossz fiút akinél még megérteném, hogy ilyen dolgokat oszt meg magáról mivel tényleg igazán mást nem tudna.


Hát de ezeket a lányokat nem tudom hova tenni...meg ez a rajkodás a romáktól átvett szófordulatok,kifejezések...én úgy hívom őket, hogy raj k**ák..de komolyan mondom, hogy szerintem egy szégyen amit csinálnak.


Napi minimum ötszöt látom 4 külömbő lánynál megosztva "ahol én már egyszer királynő voltam ott te csak udvari bolond lehetsz" , és ezt már lassan 2 éve -.-


Hát mi a bajotok nektek??


2017. jan. 17. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

" fehér csajok is viselkednek így tömegével"

"Napi minimum ötszöt látom 4 külömbő lánynál megosztva"


Négy hülye pitsa, akiket te sasolsz egész nap=fehér csajok viselkednek így tömegével. : d

2017. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor inkább 444 és megegyeztünk.
2017. jan. 17. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Most az zavar, hogy nő létükre számodra elfogadhatatlanul viselkednek?
2017. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ez mondjuk igaz. :D
2017. jan. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!