Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Ha valaki ugyananazt a sorozatot nézi mint én és ugyanaz a ledvenc szereplője, vagy ha valakinek ugyanaz a kedvenc könyve mint nekem akkor olyan mintha irigy lennék. És ha pl ha fiukkal beszélgeteg és jön egy lány is akkor mindig azt érzem hogy zavarok és hogy én most le se vagyok sza.rva és ő jobb nálam nincs értelme itt lennem.. miért van ez?

#sorozat #anime #kedvenc #féltékenység #mindenki jobb nálam..
2017. jan. 21. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy én is gitározok és ha valaki mondja hogy el akar kezdeni ő is.. de ez csak lányoknál van így és csak az ismerőseim közül. Ha egy idegennel történik akkor semmi
2017. jan. 21. 21:04
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha valaki jobban teljesít nálam egyből arra gondolok hogy milyen sza.r ember vagyok, semmire sem fogom vinni ha még ez sem megy
2017. jan. 21. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Talán nem vagy megelégedve magaddal, egyéni akarsz lenni a barátaid közt , nem akarsz rájuk hasonlítani, valamiben jobb akarsz lenni mint bárki más. De ez a tény, hogy mindenki jobb nálad azért nem igaz, hisz vannak akik a cipőjüket nem tudják befűzni egyedül .
2017. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Vannak akik a cipőjüket sem tudják bekötni."

Nos a sérült embereket ne keverjük ebbe bele kérlek...

2017. jan. 21. 22:27
 5/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem találj egy magadhoz hasonló lányt/fiút vagy épp olyat aki teljesen ellenkezõ mint te és lehet hogy akkor te is olyan leszel a másik esetbe meg lehet hogy olyan jóba lesztek mintha tesók lennétek és akkor tutira nem azé fogsz bánkódni hogy jajj valaki jobb nálam
2017. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 3as nagyon nem a serultekrol beszelt.Ez egy lealacsonyito hasonlat volt egyesekre vonatkozva...

Masreszt azert vagy ilyen,mert nincs onbizalmad.Azt akarod,h az adott dolog csak a tied legyen.Ez kicsit irigy dolog.De sztem mindenkiben benne van ez,max kevesbe.Mondjuk en annak orulok,hogy ha a kedvenc konyvunk ugyan az pl.

2017. jan. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!