Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Próbáltam beilleszkedni, de...

Próbáltam beilleszkedni, de nem fogadtak el, emiatt nagyon zárkózott lettem, megoldás?

Figyelt kérdés

Próbáltam tartozni valahova, hülyéskedni a többiekkel, de csak kicsúfoltak, és piszkáltak. Sokszor megesett már ez, iskolában is, máshol is.

Oda jutottam hogy alig beszélek valakivel, szótlan vagyok, félek mondani bármit mert félek hogy kigúnyolnak, családtagokkal is.

Egész nap szgép, tv, kaja, alvás.

Nagyon érzékeny vagyok, ha valaki vicceskedik velem rögtön bántásnak veszem.

Régebben jártam bulizni, akár egyedül is elmentem és odacsapódtam társaságokhoz.


2017. jan. 23. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban.

Szerintem elég egy-két barát...nem kell társaságfüggőnek lenni, tudom, hogy ez ömlik mindenhonnan.

Én is magamra veszek mindent, pont az általad említett dolgok miatt, de gondolj arra, hogy nekik ez lehet csak sima ugratás, csipkelődés, kimondja és utána már nem is emlékszik rá, ellenben veled, aki napokig emészti magát egy-egy ilyen eset után.

Az is fontos, hogy a legtöbb embernek nem szabad kiadni magad, magadról mesélni, mert ítélkeznek és megjegyzik a gyengeségeidet.

Az a baj, hogy csak ilyen banális dolgokat tudok írni, mert tudom milyen szar ez, de sajnos nincsen sok megoldás, vannak emberek, akiket egyszerűen mindig kipécéznek.

2017. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!