Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Amikor egy debreceni ember...

Amikor egy debreceni ember meghal, akkor a haláláról lehet online nyilvántartásban utánanézni, van ilyen nyilvános online lehetőség? És ha igen, mi az oldal címe?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem létezik ilyesmi. Ha a hozzátartozók adnak ki valami értesítést pl. fb, helyi újságban gyászrovat, akkor megtalálod legalább a temetés időpontját. De ilyen, hogy ki miben halt meg és mikor nem hozzáférhető a lakosság számára.
2020. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan nincs ilyen. Sem Debrecenben,sem Zalaegerszegen,se Budapesten,sehol.
2020. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Maga a tény sem nyilvános?

Mármint hogy él-e vagy nem?

Mert azt megértem, hogy a betegséget nem kötik az idegen orrára, de a halálozás ténye miért "titok"?

2020. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyebkent leveltarba mikor kerul be? Tudjatok, amikor a csaladfakutatast csinaljak, valamilyen adatbazisbol?
2020. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Hiába pontoztok le,akkor sincs ilyen

2es voltam

2020. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1. Az nem volt a kérdés része, hogy egy illető halálának mi volt az oka.


Amúgy a köztemető honlapján van egy kereső, ami a temetésekre vonatkozik. Az elhunyt neve alapján is lehet keresni.

Ennyi erővel olyan nyilvántartás is lehet, amit keresek.


#3. A fentiek miatt én sem gondolom, hogy titok volna.


(A születésekről is szokott lenni nyilvános hír, nem? Pl újságban. Ott még a szülők nevét is megadják.)

2020. okt. 13. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

6 Miért, mást nem is írtam?


" hogy ki miben halt meg és mikor"


ezt írtam. Tehát lefedtem mindent, amire kíváncsi lehetsz, mivel nincs ilyen.


A születések sem nyilvánosak, amiket az újságban látsz, azokat a szülők kifejezett kérésére teszik bele, nem automatikusan.

2020. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7. Szerettem volna nyomatékosítani, hogy a halál oka nem tartozik a kérdésembe.
2020. okt. 13. 10:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!