Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek milyen konkrét problémáj...

Kinek milyen konkrét problémája van a társasház lakóival, a lakóközösséggel, vagy szomszédaival, ahol él?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 25. 10:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
telepakolják a folyosót
2023. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
A felső szomszédaim egy kotnyeles, rosszindulatú 80 feletti vénasszony és az alkoholista fia, akik éjjel fél 3-kor ordítoznak egymással, meg szerintem dobálják a bútorokat, mert folyamatos dübörgő hangok hallatszanak tőlük ilyenkor. A velük szemben lakó nyugdíjas házaspár pár hónapja költözött ide, azóta szépen költik is a lakók pénzét mindenre. A sok itt lakó birka meg megy utánuk.
2023. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A szintünkön van egy olyan kutya, amelyik mindig ugat ahányszor megy sétálni vagy valaki hazaér, zeng tőle a ház. Tudom, nem a kutya hibája, de nem szeretek hétvégén erre a hangra kelni.
2023. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerencsére már nem lakok társasházban de voltak ott bajok.

Jobb oldali szomszéd egy alkoholista igazai undorító féreg alak volt. Ha kinyitotta az ajtót akkor irdatlan rothadt szag, izzadság, kutya sz*r szag jött ki. Random emberekkel kötekedett a parkolóban (szerencsére néha el is verték).

Felettem egy fiatal pár lakott akik folyton kalapáltak (kalapáccsal, nem más értelemben) de komolyan folyton…

Bal oldalon pedig egy öregasszony akinek az volt a mániája, hogy beszólogat a fiatal pároknak. Ha meglátott a padon egy párt odament veszekedni, hogy undorítóak. Szerintem a füle a falon volt mert ha éppen felvittem egy csajt és elkezdtük a dolgokat már verte az ajtót, hogy ő mindent hall és undorító azonnal fejezzük be. Pedig nem is hangoskodott senki. De néha megesett, hogy csak úgy random csinálta ezt mindenkivel a házban akkor is ha egyedül volt az illető.

Nekem itt lett elegem ebből a nyomorultakból és elköltöztem kertesbe.

2023. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtómba pakolják a szarjaikat, mert így nem látszik az erkélyükről
2023. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%

Alattunk 0-24 ordít a tv, persze szóltunk de megkaptuk hogy ő azt csinál a saját lakásában amit akar, de ha én véletlen leejtek egy kiskanalat már veri a plafont. Ja meg az ablakot nem ismeri, hanem kinyitja a bejárati ajtót és a lépcsőházba engedi a kajaszagot, ha erre kinyitod a lépcsőházban az ablakot még be is csukja :D

Mellettünk mindkét szomszéd a folyosót szeméttárolónak nézi, hetekig kint rohadnak a szemeteszsákok, hiába szólsz, következő alkalommal már elfelejti.

Akkor valamelyik lakó mindig felújít, de így este fél kilenckor áll neki. Egyik lakáshoz tartozik három(!) autó, ha esetleg beállnál a "helyükre" (nincs semmiféle szabály arra hogy ki hova állhat amúgy), akkor végigkarcolja a kocsit.

2023. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ordítva lek-znak, lopnak csalnak köpködnek, köszönni nem képesek, szétszogyizzák a ház előtti részt, esetekben meg akarnak tépni, rondán beszélnek és estenként a madárcsicsergés mellett azt hallgatom verje a ...át a szájába meg így szidnak valakit csoportosan, aztán a magukat megjátszok ha bármit is mondasz elpletykálja, ellened használja fel, lesik mivel lehetne levenni lehúzni másikat, ki milyen cipőben jár, aztán ha hajbakapnak még az is számít kiállsz e mellé mert ha nem, akkor nekik egyenlő azzal hogy a másik mellé álltál, aztán az "ösanyák", amikor a saját gyerekét átkozza hogy legyen rákos ha ő hazudik meg ilyen szösszenetek, hát úgy mi is velük a problémám?

Nem is tudom.

2023. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
#7: ez kb. merre van az országban? Csak hogy még véletlenül se költözzünk oda...
2023. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzati lakások "negyedek"

Fiatalok életkezdése pályázatok stb

2023. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mielőbbi költözést kívánok valami jobb helyre!
2023. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!