Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek milyen konkrét problémáj...

Kinek milyen konkrét problémája van a társasház lakóival, a lakóközösséggel, vagy szomszédaival, ahol él?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 25. 10:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak itt a lakber 30 ezer máshol meg 160.

A fizum diplomaval kotalkalmazottkent meg 200 korul van.

Szoval hova koltozzek.

Ha ki is vennék albit gyűjteni se tudnék lakásra.

2023. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

Ja meg majkremes kenyéren élnék és az is vasarnapi ünnepi ebed lenne.

Ma ezen röhögtünk egy eladoval.is hogy nálam amugy már a rizs is ha főzök (1000ft/kg)az is ünnepi köret:D

2023. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szép magyar látlelet a valódi életről.
2023. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%
De én már nem nullával rakom ki majd a gyerekem a családi fészekből vagy 1 szál börönddel hogy menj fiam holiwoodba csináld meg a szerencséd. Van babakötvény is. Azaz 18 évesen már millioi lesznek.
2023. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Felettem lakó csaj iszonyatosan odabacca a sarkait a padlóhoz járás közben és mindig akkor fürdik, amikor én már döglenék. Ezt leszámítva semmi.
2023. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Éveken át olyan fiatal pár lakott felettem, ahol a csaj izomból vágta a sarkát a padlóhoz, ami olyan hatást keltett, túlzás nélkül, mintha kalapáltak volna felettem. Éjjel is mindig felkelt 1-2 alkalommal, amikor mindig megébresztett engem is. 1 hete költöztek el, szabályosan fellélegeztem, amikor eltűnt a nevük a postaládáról. A srác amúgy mindig rendes volt, megfogta nekünk az ajtót, ha úgy volt, a csaj ránk is csapta sokszor, (vissza)köszönni sem tudott. Szóval, ilyenek voltak.


Egy másik szomszéd pedig pedig hajnali 5 körül megy el, és olyankor az ablakok alatt járatja a leharcolt, tilosban parkoló dízelét. Régen 20-30 percen át, míg várta a párját, majd szólt nekik egy néni, és azóta csak 5-10 percről van szó, attól függően, hogy hányadszorra tudja beindítani, mert mostanában még rosszabb állapotban van a kocsi.

2023. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Közönyösség.

Amely probléma nem érint valakit közvetlenül, arra úgy tekintenek, hogy nem létezik.

Ahol élek, ott gyakorlatilag mindenkit hülyének néz a "közös képviselő", - lényegében csak magát képviseli azáltal, hogy szorgalmasan és egyoldalúan szedegeti a különböző indokokkal időről-időre emelt "közös költséget".

-Tehát őt semmi nem érdekli lényegében a rendszeres és módszeres kasszírozáson kívül.

A galambok ellehetetlenítették a nyugalmat a házban, - egész nap zajongtak, repkedtek, telefostak mindent vastagon, amíg fel nem merült, hogy szereljünk fel galambtüskéket.

A "közös képviselő" közvetlen barátai által lakott házra soron kívül felkerült a tüske, - még külön kertészre is futotta ott, - a többi ház meg (szó szerint) le volt szarva.

Felmerült, hogy közösen tetessünk fel tüskéket, amitől - igaz magyar mentalitással - mindenki elhatárolódott, akinek éppen nem fosták telibe a dolgait a galambok. Akiket zavart, feltetették önköltségre, - élvezni mindenki élvezi a beavatkozás hatását, de úgy lesz ez kifizetve a tüskéket felrakatóknak, mint ahogyan a közeli templom ostyakészlete is.

Aztán felmerült egy korlát feltetetése, - idő közben amputálták egy lakó lábát és hogy könnyebb legyen (többek között) az ő sorsa is.

Senkit nem érdekelt, - mert csak egy embernek van (egyelőre) levágva a lába.

Szóval egy mocsodék, közömbös, csak önmagát észrevenni képes ősközösség van itt, - nem lakóközösség.

2023. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tudnék mesélni.Én már több mint 10-szer költöztem életemben,volt albérlet,saját is.Ebből talán 4 volt ahol nem volt problémás szomszéd.Volt alkoholista nő,apámmal első nap összeveszett,felborogatta a festőállványt,hogy őt zavarja,hogy építkezés lesz a szomszédban.Csöveseket vitt haza,akik egész éjjel jól elvoltak,aludni nem lehetett tőlük.Másik helyen romák,vagy 3 család volt egy házban,végül kilakoltatták az összeset,mert semmit nem fizettek,a házat is téglánként elhordták végül.Panelban lepusztult alkoholista,drogosok,stb....
2023. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#12

Szerencsére a rizs mostanában csak 500/kg a Pennyben, de gondolom máshol is.

Nincs párod, egyedül neveled a gyerkőceid?

2023. ápr. 26. 08:45
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 helyen éltem eddig életem során de most a legrosszabb. Felettünk egy autista anya lakik az autista 12 éves gyerekével, egész nap otthon vannak, hangosabbak mint egy teherpályaudvar, ami önmagában nem is zavarna annyira. De! mikor leejtek egy kanalat véletlenül már verik a falat hogy hangos vagyok. Akkor is verik mikor sír a 3 hónapos csememőm akkor is verik. Amikor vendégek vannak nálunk pénteken délben akkor is. Felszaladok megkérdezni hogy miért verik a falat és letagadják. Mondjuk szerencse hogy letagadták, különben már börtönben lennék. Aztán elszólták magukat egy másik szomszédnak hogy igazából ők verik a falat.
2023. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!