Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Perényi Zsigmond utca...

A Perényi Zsigmond utca eleje, milyen közbiztonság szempontjából?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy vannak ilyen kérdések, de régiek és nem nagyon válaszolt rá senki. Érdekelne, mert oda fogok költözni és van egy kamasz lányom.

Nekem normális, csendes környéknek tűnt, de látom, hogy az utca közepe-vége felé vannak sorház jellegű vagy egyszintes, lepukkant házak, amiből lehet következtetni. De még az se biztos, hogy azt jelentené, hogy rossz a közbiztonság.

Köszönöm a válaszokat.



2023. okt. 29. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt írják itt, hogy nem jó, akkor mégsem költözöl oda?
2023. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1-nek. Ez nem válasz, hanem kérdésé a kérdésre.

De hogy boldog légy, megválaszolom: hónapok óta nézek lakásokat, az árak magasak, a lakások nagyon változatosak. Ha 50M-m lenne, nem lenne gond, de nem így van. AZt is látom, hogy a jó ár-értékarányúakat elkapkodják, volt olyan amit elszalasztottam, mert túl sokat rugóztam rajta.

Amit meg fogok venni az nagyon tetszett, felújított és elég rá a pénz (kölcsönnel) Nekem a környék se volt riasztó. Külváros, de semmi rémhírt nem hallottam eddig, csak a kollégáim cseszegettek, hogy el kellett volna menjek körülnézni jobban arrafelé. Akkor már nem nagyon lehetett visszakozni, le volt téve a letét a közvetítőnél.

Magam miatt nem aggódok, de ha este hazajön majd a buliból a kamasz gyerekem, nem tudom kell e félnem.

2023. okt. 29. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha elég nagy ahhoz, hogy elengedd egy esti buliba, akkor elég nagy ahhoz is, hogy hazataláljon. Annyira nem gáz környék, csak kicsit lepukkant.
2023. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem van ott lakásom, és a lakótelepi rész (tehát ahol a négyszintes társasházak vannak, a Baross utca túloldalán) az egy teljesen konszolidált környék, jó lakóközösséggel (idősek-vegyesek fiatalon, C##-szal nem találkoztam még). A forgalom is kicsi azon a részen, csak az ott lakók mennek arra, legfeljebb a közvetlenül a Baross utca melletti házaknál lehet zavaró kissé a forgalom. A Váci út felöli része lepukkantabb, ahol sok régi házrész áll, ott van pár alkesz alak, de különösebb problémáról nem hallottam eddig, és ha nem ott laktok majd, akkor azt a részét úgyis elkerüli a gyereked, mivel a buszok máshol állnak meg, és nem kell arra keresztülmenni. Remélhetőleg idővel kikopnak azok az arcok is majd onnan.
nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4-es, köszönöm!
dec. 9. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!