Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik Budán vagy a belvárosban...

Akik Budán vagy a belvárosban laknak lenézik a külső pesti kerületeket?

Figyelt kérdés
Természetesen az ingatlan árak is egyértelműen mutatják, hogy nagy különbségek vannak bizonyos városrészek közt és nyilván a Sashegyen valószínűleg jobb módú emberek élnek, mint Kőbánya alsón, de viselkedés szempontjából nem csak az számít, gyökerek mindenhol lehetnek. Lehet, hogy a dél-pesti peremkerületek lakossága általában szegényebb, de a mostani árak mellett az is jó, ha valaki ott tud egyáltalán venni valamit. Azt meg abszolút nem tudom megérteni mikor valaki 200 ezret fizet albérletre a belvárosban és lenézi azokat, akik Csepelen vagy Rákospalotán vesznek egy panelt, ami legalább a sajátjuk.

jan. 25. 17:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

10-es: Azért ki lehet bírni. Én egy pesti kertvárosban lakom, én írtama 7-es és a 9-es hozzászólásokat. Inkább az emberi környezet az, ami zavaró, sok a primitív ember, a rozsdaövezeteken én is át szoktam utazni. A Blaha környéke építészetileg szép, az még csak nem is rozsdaövezet. Emberileg zsúfolt és zűrös. Budán is vannak problémás környékek egyébként.

Budán én a következőt tapasztaltam: gyalogosként jobban kell figyelni, mert sok az agresszív sofőr, több, mint Pesten. Sokan azt hiszik, hogy ha gazdagok, vezetés terén is mindent megtehetnek.

febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!